перли коштовності на море

Перли є традиційним Камінь червня. Вони, як вважають, є одним з найстаріших відомих дорогоцінних каменів, і ми дійсно не знаємо, коли люди почали прибирання їх. Перли був першим по-справжньому цінні камені через їх краси та рідкості, вони не потребують удосконалення, такі як різання або полірування, щоб допомогти захоплююся їх чарівною красою.

Стародавні писання індуїстських см. перли також залучення довголіття та процвітання. Давня історія розповідає про Крішни, який приніс перлів, щоб дати своєї дочки в якості подарунка на день вона повинна була вийти заміж. Ця історія індуїстських є одним з найбільш ранніх відомих рахунків перлів і весіль. Стародавні греки вважали, також перли повинен бути частиною весілля. Вони думали, що перли принесе любов та всі гості весілля, були прикрашені перлами. Перли були священними каменями весілля дарують.

Перлини бувають двох основних категорій: прісноводні культивованих перлів і морської культивовані перли. Прісноводні культивовані перли вирощують в озерах і річках, в той час як морський культивовані перли вирощують в органах, таких як морські затоки.

Перли якості дуже міцні, але належна уважність необхідна, щоб зберегти їх красивими і блискучими. Акуратно протріть перли з теплою, вологою тканиною для видалення масла для тіла або бруд (які можуть пошкодити кольорам) перед класти їх геть. Мийте перли періодично з м’яким милом (не миючий) і м’якою тканиною. Коли закінчив мити перли, промийте їх у чистій воді і обертає їх в тонкому, амортизує рушник бавовни, щоб висохнути. Якщо перли спеціально забруднилися, протріть ацетоном перлиною для зняття лаку. Ацетон не зашкодить перлів. НЕ використовуйте прибиральників ювелірних виробів з аміаком або оцтом в їх

Сьогодні Перли комерційно культивовані щоб привести їх у ціновому діапазоні, що є доступним для всіх.