Що ж карбіду стояти в кільце карбіду вольфраму

У чому полягає «Карбід« заміщають в кільце карбіду вольфраму? Ви чули, що вольфраму кільця є “непорушний” – що вони зроблені з одного із самих твердих речовин на Землі. Можливо, ви чули, що вольфрамові кільця не нуля, або, що вони тримають ‘як новий’ Польські протягом усього свого життя. Велика частина фантастичний матеріал ви дізналися про вольфраму походить від присутності “Карбід”. Щоб зрозуміти, як металургія працює на створення таких гарних кільця нам потрібно буде почати з самого початку.

Вольфрам є одним із самих твердих речовин, відомих людині, і дивно зробив сильніше, коли в поєднанні з карбідом. Коли чистого вольфраму змішується з сплав вуглецю в результаті сплаву металів ціни від 8,5 до 9,5 за шкалою Мооса (тільки алмази важче в рейтингу 10). Суміші вольфрам і вуглець сплав стає відомим як карбід вольфраму і використовується у величезній різноманітності продуктів та інструментів – рентгенівські трубки, лампочки, зварювальні електроди, турбінних лопаток, висока швидкість інструменти, шліфувальні інструменти, гольф-клуби і навіть куль. Всі ці «практичний» елементи причина це зайняло так багато часу, щоб знайти час, щоб використовувати його для карбіду вольфраму кільця.

Коли ювеліри почали старатися і працювати з карбідом вольфраму вони швидко виявили, що цей процес буде набагато більше, як різання алмаз в грубій, ніж звичайний процес формування металу. У самому справі, Є майже 30 кроків між початку і закінчення кільця з карбіду вольфраму. Робота з металом цей важкий не легко, але кінцевий результат виправдовує зусилля. Кільця безпрецедентною міцністю і красою вийти з грубого металу. Полірований вольфраму має дуже глибокий блиск, який залишиться на все життя – вольфраму кільця ніколи не потрібно лакофарбового покриття.

Кільце з карбіду вольфраму буде тривати все життя і за його межами. З додаванням вуглецю сплаву, дивно, вольфрам стає ще міцніше і довговічніше. Ти чув багато про вольфрам, але по-справжньому оцінити цю якість металу потрібно відчувати і бачити кільце для себе. Ви будете вражені вага кільця і ​​почуття рідких атласу в руці. Ви будете вражені, а в глибину блиску і, як світло грає на полірованій поверхні. Незабаром ви будете один, показуючи свої нові кільця, і говорити про фантастичні властивостей карбіду вольфраму кільця.