багато квітів граната

Це ім’я, як великий парасольку охоплюють різні камені, які дуже схожі за хімічним складом. Різниця між цими силікати, де вони добувають і металеві частинки знаходяться в силікату. Магній, залізо, хром і алюміній дати кожному граната дорогоцінний камінь своєю унікальною відтінок червоного або іншого кольору.

Стародавні греки і римляни думали, що глибока червона перлина нагадував гранатових кісточок за його кольору і круглої форми. Вони були дуже любив дорогоцінні камені і використовували їх в ювелірні вироби та інші прикраси. У Стародавньому Єгипті, Клеопатра носила червоний коштовний камінь, ймовірно, думаючи, що це рубін. Тоді вони не знали, що цей камінь прийшов в більшу кількість кольорів, ніж просто червоний колір.

Є близько 14 різних сортів, і більшість добуваються в Африці. Танзанії, Намібії і деяких частинах Південної Африки є загальними місцях видобутку корисних копалин. Європа, Азія, Австралія і Сполучені Штати також мають родовищ дорогоцінних каменів. Карл Фаберже використовував смарагдово-зеленого каменів, знайдених на Уралі Західної Росії в багатьох з його творів.

Безліч квітів

Хоча слово граната прив’язана до слова червоний, Є дійсно багато різних квітів. Насправді, кожен колір по спектру можна знайти, за винятком синього. Найцінніший скарб навіть не червоний, це смарагдово-зелений.

Сортів, демантоида і цаворіт, є двома найбільш популярними зелені камені, і вони можуть бути досить дорогими через їх рідкості. З відкриттям нових родовищ в Намібії, вони можуть стати більш поширеними.

Тим не менш, відтінки червоного і раніше, класичні і завжди буде. Але, якщо традиційне уявлення про гранату намисто не звертається, розглянемо жовтий, чорний або навіть помаранчеві камені, щоб драпірувати шиї. Це все справа смаку.

Камінь січня

Граната є офіційним Камінь за січень. Крім того, це дорогоцінний камінь для знаку зодіаку Водолій, тому деякі щасливі діти лютого може вимагати цього як їх знаку зодіаку, а також. Інший чиновник нагоди, що гарантує подарунок гранат сережки або інший шматок 2-у річницю весілля.

Як доглядати за гранатом ювелірних виробів

Залежно від сорту, ці дорогоцінні камені в діапазоні від 6 до 7,5 балів за шкалою твердості Мооса. Це означає, що вони досить міцні і підходять для повсякденного носіння у всіх типах ювелірних виробів. Вони не такі тонкі, як інші дорогоцінні камені з такою ж рейтинг, тому що немає розщеплення присутнє що робить його легше для кам’яного розділити. Це також полегшує фрези.

Замочити в теплій мильній воді має бути достатньо для очищення бруду, яка збирає від щоденного зносу. Якщо лосьйону або мила залишається в обстановці, швидко скраб із зубною щіткою є безпечною і не подряпає каменю.

Якщо камінь смарагдово-зелений чи фіолетовий червоний, він робить красивий і універсальний ювелірний виріб. Граната кулон оправлений у срібло чи золото можна носити недбало або з офіційного одягу. Якою б не була потреба, цей дорогоцінний камінь пропонує рішення з його численними відтінками червоного та інших кольорів.