весільні прикраси Поради – Ваш путівник у виборі ідеального ювелірних виробів

Плаття було вибрано, тепер прийшов час, щоб вибрати ідеальний ювелірних виробів, щоб хвалити його. З достатком весільних прикрас на вибір, вибір правильних весільних прикрас необхідно для того щоб досягти правильного погляду.

Є про що замислитися є detailwork вашого dress.Does вашої стразами плаття функцію або стеклярусом? Може бути, ви брошку Swarovski інкрустовані додається. Ці матеріали, використовувані в дизайні вашого плаття може бути акцентовано ваших ювелірних виробів. Подивіться на весільні прикраси, які мають ті ж самі матеріали, включаючи перли, кристали або стразами. Це може допомогти, щоб хвалити і витягнути красу вашого плаття. Просто пам’ятайте, що ювелірні вироби, щоб доповнити аксесуарами, а не відняти у основний акцент вашого плаття.

Розглянемо дизайн вашого плаття. Якщо ви носите сукні V декольте, у стилю намиста є відмінним вибором. Багато наречених носити без бретелей вибирати плаття для кольє або намисто істотних кубічних цирконію.

Подумайте про те, темою або стилем весільного відбувається. Якщо ви обмінюєтеся весілля на пляжі, вибираючи прикраси, які прісноводним перлами і перламутром, перли являє собою відмінний вибір. Ці натуральні матеріали сприяють Вашому погляду тематичні пляж. Маючи навесні весілля? Погляньте на квіткові надихнув дизайн ювелірних виробів. Багато конструкцій весільних прикрас представлені перлини квіти і гірський кришталь інкрустований лози.

Не ухилятися від кольору. Багато наречених додають натяки на їх кольору весілля прямо в їх весільних прикрас. Лі ваші кольори теплі жовті або блідо кориці, додаючи колір до вашого ювелірні вироби можуть додати різноманітності і краси.

Чи не переважують себе. Якщо ви знаходитесь в любові зі складною намисто CZ, ви можете згорнути на сережки або браслет вибору. Ви не хочете, щоб ваші ювелірні вироби конкурують один з одним. Виберіть свій фокус. Якщо ви хочете великий намисто шкалою, виберіть більш простий дизайн сережки. Багато наречених вирішили не навіть носити намисто і сережки вибрати більший і сміливі браслети манжети.

Ваш весільний день зачіска є також те, щоб розглянути. Якщо ви носите ваші волосся хвилястими в зачисток, спробуйте носити шпильки або прості сережки краплі. Якщо ви плануєте носити ваші волосся, більше бовтається і chadelier сережки виглядають відмінно.

І, нарешті, є вибір з металу кольору. Вибір між сріблом або золотом повністю особистих переваг. Безумовно, промисловість вибирає для срібла, проте, багато наречених люблять багатий вигляд золота. Додаткові тіні срібних називається «під старовину» срібло. Ці ювелірні вироби мають більш старовинне почуття, які роблять його схожим на справжній витвір реліквією.

Вибираєте Ви довгі сережки люстра або класичний перлове намисто, просто пам’ятайте, що сукня знаходиться в центрі уваги, а не ювелірні вироби. Виберіть найкращі ювелірні вироби, щоб хвалити ваш стиль, тема, і плаття.