якщо чотири з діамантами визначимося, що про перли

Cut, колір, чистота і карат є визначальними факторами для значення будь-якого алмазу, але це поза побоювання простого людини, щоб зрозуміти все це, більше того, оцінка будь-якого алмазу частину. Відповідь проста: люди зазвичай не мають ніякого досвіду, щоб судити і оцінювати на відміну від професійних ювелірів.

Коли алмази видобуваються вони мають менше значення, але коли ограновування і полірування вони стають більш дорогоцінним. Аналогічно значення додається, коли інші дорогоцінні камені вирізати, форму і полірують до блиску принести до її поверхні. Jewels все про красу і цінності.

Тим не менш, покупка ювелірних виробів з діамантами є непростим завданням, але він продається кожен день по всьому світу грунтується головним чином на довірі.

Перли з іншого боку завжди були найбільш затребуваних дорогоцінних каменів через своєю природною красою і блискучим блискучі апеляцію. Перл ювелірні вироби завжди зачаровував жінок протягом багатьох століть з Квінса право на звичайних людей і дуже великим попитом. Наречені люблять носити їх. Краще за все, це набагато дешевше, ніж ювелірні вироби з діамантами і золотом і дуже доступним. Жінки виглядають дуже витончені і красиві носити перли.

Вартість перлів визначається наступне:

Pearl Перламутр: внутрішній шар райдужної оболонки молюсків. Це природна речовина устриця виділяє для захисту своєї чутливої ​​плоті. Тонкий перламутр дуже схильні до лущення і зазубрин в той час як більш товстий шар командує велику цінність через свою більшою глибиною блиску.

Перл поверхня: Якщо зовнішня поверхня дуже чистий і дуже мало плям такі перли нести більш високі значення. Вища якість перлів мають дзеркальну обробку і без плям на його поверхні.

Перли Розмір: Перли зазвичай вимірюється в міліметрах (мм) в діаметрі. Великі розміри перлів нести більш високі ціни. Навіть 1 мм робить різницю. Середня самим продаваним перлів Сьогодні у світі налічується 6,5 мм і 7,5 мм і є кращим вибором багатьох молодих жінок. Залежно від віку і смаку багато йдуть для більш високих розмірах.

Pearl Колір: колір поверхні або колір кузова. Більшість опромінених або пофарбована поверхня перли кольору. Природні кольори перлів білий, чорний, шампанське, зелений, сірий, морської хвилі і золота. Знову ж таки в межах кожної категорії є загальні обертони. Біла троянда з підтекстом відмінно виглядати особливо на світлою шкірою і крем або золоту обертонів дивитися казкові на темний колір шкіри. Найбільш важливим є, це власний смак жінки і переваг.

Форма перли: ідеальна форма круглих завжди мають більш високі значення, але близько перлів круглої або офф дуже багато спільного, велике попитом і продаються кожен день. Є й інші форми теж ніби картоплі форми, падіння сльоза форми, груші форми та нерегулярної бароковим перлами форма також і в даний час широко використовується ювелірами і дизайнерами, так.

Купити в конфіденційному порядку, носять, як принцеса і показати свій стиль.

Kheri
www.pearlprincess.com