як отримати обручку ви після цього з цими натяками

Ваше обручку буде на пальці протягом тривалого часу. Це може бути складний сценарій, коли дівчина представлена ​​з обручку вона не любить у колодязя хлопець зміст. Щоб уникнути такої ситуації, чому б не спробувати деякі з цих маленьких порад, щоб гарантувати, що він не є абсолютно неосвічені.

Дивлячись Window. Це особливо хороший спосіб піти. Якщо його очі тьмяніють, ви знаєте, що він, ймовірно, не зовсім готові до великої зануритися ще. Однак, якщо ваша участь її обговорювали, він буде зацікавлений, щоб отримати деякі ідеї. Дивлячись на те, що відповідає вашим пальцем і бюджет практичний курс, щоб взяти. Він може означати, щоб здивувати вас і принаймні тепер він буде знати, чи є ви за пасьянс, 3 каменю, прокласти установка або інший обручку цілком. Переконайтеся, що у нього є деякі підказки щодо того, стилі, метали, і налаштування, які ви віддаєте перевагу. Ви можете також хотів би відзначити, обручки, ви дійсно не дбав.

Спільними зусиллями. Це для пари, яка дійсно подобається робити все разом. Ви дивіться на різні стилі обручку разом і вирішити, як одна команда, що ви обидва, як і немає. Це дозволяє введення від вас обох, і забезпечить обручку, що ви обидва любите.

Друзями та родиною. Деякі досвідчені хлопці можуть звернутися за допомогою до одного чи сестрі добре, якщо вони відчувають, що можуть довіряти їм, щоб зберегти в таємниці. Переконайтеся, що близькі вам, що він може попросити дійсно знають свій стиль. Скажіть їм, якщо ви не впевнені. Наприклад, “пасьянси просто так вчора”. Або: “Ви не просто любите Asscher скорочень, які кожен отримує як обручки?». У цьому випадку ви можете залишити запасні кільце валяється у разі, якщо він хоче отримати уявлення про ваше розмір кільця. Проте, ви можете також помінялися ювелірних виробів з друзями або сестра протягом довгого часу, і вони можуть добре знаю вже знаєте пальцем розміру.

Випадково вказати. Читаючи журнали або серфінгу в Мережі, ви можете спробувати і показати йому, що вам подобається. “Хіба це не казковий обручку, що так і так є? Погляньте на цю фотографію. Я хотів би дати моїй нозі для обручки, яка виглядала так.”. Кмітливий хлопець може потім спробувати згадати, де він бачив фотографію і відновити його. Якщо ви йдете по цій дорозі переконайтеся, що ви не викидайте MAG, або зберегти URL сторінки у вибране. (Зробити це трохи легко для нього, щоб отримати це право.)

Обручка має бути джерелом радості, а не страху. Ні хлопець не хоче купити неправильно. Допоможіть йому, і собі, поза. Говоріть, або назавжди мовчи.