De Beers і алмазної промисловості

Коли De Beers вперше почали активно добував в кінці 1800-х років, у них була висока конкуренція. При формуванні картелю De Beers, вони були в змозі контролювати випуск алмазів в обіг. De Beers почала використовувати контрольований дефіцит свої алмази в якості центру своїх рекламних кампаній.

В один момент в історії, він заявив, що De Beers був контроль над 80% ринку алмазів, оцінка сьогоднішній набагато нижче на 40% до 50%, проте це все ще досить, щоб мати жорсткий контроль над цінами і пропозицією. De Beers контролює шахти і продає їх алмазів ювелірного класу своєї дочірньої компанії DTC (Diamond Trading Company) для різання та шліфування.

De Beers була надзвичайно успішною в її маркетингової стратегії. Центр їх маркетингова стратегія зв’язків з діамантами довгострокові романтичної любові. Обручки були бути присутніми в багатьох культурах з 1400-их, але вони зазвичай не містять алмазів. De Beers вважається відповідальним за прийняття перстень із діамантами стандартом у США та інших країнах. Вони також використовували свої власні навички маркетингу, щоб встановити стандартну суму, яку майбутні женихи повинні витратити на кільце з діамантом. Як правило, вважається соціально правильного хлопця, щоб провести еквівалент 1:59 зарплати місяці на кільце з діамантом він купує. De Beers навіть включає в себе ці витрати керівництва на їх сайті.

Гасло De Beers, “Діаманти назавжди” продовжує залишатися одним з найуспішніших фрази, в історії реклами. De Beers працювали старанно, щоб підключити свої кільця з діамантами з ідеєю вічного кохання. Гасло також покликаний встановити ідея, що алмаз є те, що повинні зберігатися одержувачем, а не перепродані. De Beers сподівається, що це стимулюватиме придбання нових алмазів, а не покупки через вторинний ринок.

Через De Beers, алмаз продовжує рости в ціні, як люди в усьому світі роблять зв’язок між купівлю алмазів і їх довгострокові відносини любові.