Tahitian перлів їх вирощування, колір і чарівність

Елегантні білі дорогоцінні камені або перли був малюнок спокуси чоловіків від декількох років. Важливість обсипали їх єгипетська принцеса та європейської королівської сім’ї, триває до сьогоднішнього дня. З зміни в часі, білого перлів зрештою втратив свою елегантність чорного перлів, яка стала новою любов’ю для ювелірних виробів цінителів. Перлові намиста рідкісні, багата і чорний. Більше того, вони кишать драматичного ефекту. Вони, можливо, не вистачає на умовах заперечень, в порівнянні з класичним колег, але вони, безумовно, з’являються юрби потягнувши з точки зору стилю, вишуканості і популярність. Зрештою, вона доповнює будь-який тон шкіри.

Ці чорні перли також називають перли Таїті. Але ці перлини також доступні в інших екзотичних різних кольорів, в результаті чого, окрім чорного. Деякі з квітів: синій, сірий і коричневий. На додаток до цього, ці перлини відбуваються в лагунах Французької Полінезії.

Ці перли Таїті, які люто використані для проектування ювелірних перли, культивується в дуже великій лагуни з морською водою протягом двох років. Інтер’єр колір корпусу цього молюска темно. З її краю мантії чорного кольору, вона також називають чорними губами устриць. У всьому процесом вирощування перлів, ці перлини потрібно стабільної і безпечної обстановки.

В даний час, найбільш жадала колір перли Таїті перлинні прикраси для проектування є сіро-блакитний і темно-зелені сірі. Колір перлів залежить від різних факторів, таких як вирощування навколишнього середовища, товщина шару перламутру, температура. Ці чорним перлами, які є круглими і ювелірної якості, мають дорогі ціни. Перевищення ціни також у зв’язку з рідкістю круглий перли. Але фактор вартості не заважає популярності цих дорогоцінних каменів. Прямо з відомих голлівудських актрис, в будинок дружини, кожен жадає цих магічних чорні перли. Навіть дизайнери, як Палома Picassso, Ельза Перетті і Девід Yurman включити ці приголомшливі чорні перлини в намисті, кольє, брошки, браслети чарівною.

Деякі з відомих і елегантний дизайн чорного перлів одне кільце з чорного перлів, чорний бароко, сережки-гвоздики в чорному, підвіски з чорним перлами. Хоча, прісноводних культивовані чорні перли може бути схожа на оригінал перли Таїті. Але йому не вистачає з точки зору довговічності, якості і блиск. Хоча, це краще для повсякденного одягу і відповідає потребам клієнтів, які не можуть дозволити собі дорогі натуральні. Таким чином, промисловість перлина на висоті. Зрештою, Tahitian груш не можна порівнювати інші сорти, на довгі роки.