Алмазний колір 101 – Що вам потрібно знати про колір алмаз

Алмаз є дуже коштовним каменем і є одним з найскладніших відомих природних матеріалів у світі.

Багато знаменитостей високого профілю, роялті та ультра багатих людей купувати діаманти як для прикраси та інвестицій. Коли під час непередбачених фінансових проблем, діаманти можуть бути легко продані за високу суму.

Вартість діаманта, як правило, на основі 4 Cs – колір, карат, ясність і Cut. Серед цих чотирьох, колір може бути найважчим вирішити, тому що є широкий спектр алмазами кольори на вибір.

Існують різні кольори алмазу знайти на ринку в даний час. Там рожевий, жовтий, синій, коричневий, червоний і багато інших кольору. Фактично за структурних зсув і різні домішки, багато інших відтінки алмазів існують.

Для ювелірів, алмази кольорокорекції, щоб визначити ціну каменю. Сорти DEF правило, відноситься до типу безбарвним. Діаманти, що мають ці класи, як правило, дорожчі типи і дуже важко знайти через їх рідкості.

Клас GHIJ є майже безбарвний типів і може бути відносно дорогими. Алмази мають класи KLM є правило, жовтого відтінків. Сорти може доходити до Z і зниження цін, як класифікація наближається Z.

Якщо ви пуристів і мають багато грошей, погоджуються на алмази з оцінкою DF. Вони є кращими промисловості, але вони, може бути проданий обраних ювелірів. Поруч безбарвних діамантів в рамках одного класу GI не показують помітних кольорів і відтінків для неозброєного ока також можуть бути чудовим вибором.

Дуже часто, щоб знайти фантазії і кольорових діамантів на ринку сьогодні. Навіть якщо вони призначені для масового призову, досі випромінюють елегантність і стиль, так що не дивно, що можна бачити людей високого профілю в державних функцій носити ці стильні кольорові діаманти.

Незвичайні і барвисті алмазів створюються шляхом опромінення, які можуть перетворитися жовтими або коричневими діамантами у зелені, сині, червоні та інші модні кольорові. Ці фантазії кольорових діамантів є недорогою альтернативою рідкісні й дуже дорогі натуральні безбарвні діаманти. Але ці фантазії кольорових діамантів не повинні розглядатися в якості інвестицій. Якщо ви хочете купити один з цих фантазії кольорових діамантів, переконайтеся, що ви попросите ювеліра для інструкції з догляду.

Існують дві основні класифікації для фантазії кольорових діамантів. Перший заснований на основних відтінку, як жовтий, синій, зелений і т.д. Друга класифікація заснована на інтенсивності. Загалом, тим інтенсивніше колір, тим дорожче кольорових витрати алмазу. Як приклад, фантазії яскравими рожевим діамантом коштує дорожче, ніж світло-рожеві фантазії, навіть якщо вони мають точно такий же ясністю, форми і розміру.

Щоб приховати жовтуваті відтінки в алмазах, які можуть вплинути на якість алмазу і ціни, деякі покупці ювелірів трюк при нанесенні покриттів на алмази, щоб змінити колір. Ці покриття в кінцевому підсумку стирається в часі. Якщо ви купуєте діаманти, це один з аспектів ви повинні бути обережними о.