Годинники говорить більше, ніж час

Я був перевірити багато різних блогів останнім часом. Я натрапив на кілька блогів наручні годинники говорять про те, нове покоління спирається на свої мобільні телефони на час і годинник збираються зникати. Одному блозі я читав заявив, що останнє покоління створює нові тенденції і з цієї причини годинникової індустрії буде кришитися.

Я погоджуся, що годинник не єдиний спосіб для відстеження часу, однак я не вірю, що годинник просто використовується як інструмент, щоб визначити час. Годинна промисловість виконала велику роботу і винаходити Переоцінка себе. За словами професора старій шахті, Дель Коутс “Дивитися говорить більше часу». Годинники можуть описати те, що ваше хобі, яку роботу Ви маєте, і дизайн годин, може багато розповісти про власника.

Якщо я бачу, що хтось носить годинник Nike Спорт з гумкою і таймер, я думаю, що вони когось, хто є спортивним. Годинники з широкою смугою шкіри і металевими заклепками каже мені хтось трохи більше, може бути альтернативним рокера. Якщо я бачу, що хтось носить Bell & Ross дивитися я, звичайно, знаю, що вони є трохи грошей, але я можу сказати, що вони захоплюються елегантним дизайном.

Я не думаю, що відсутність останнього покоління бажання носити годинник збирається зруйнувати годинникової індустрії. Штрафу годинник, як прекрасний автомобіль, вишуканого вина, або великий сигарою. Потрібно, щоб зайняти час, щоб зрозуміти це і він приймає правильний вигляд людини, щоб зробити це.

Мало того, що мій годинник скажіть мені, скільки часу і в який день це таке, але це мій спосіб самовираження для всього світу. Годинникової індустрії тільки вмирати, коли ми, як суспільство припинити виражати себе і зупинити оцінюючи прекрасні речі в житті.