Деякі поради, щоб зробити свій власний прибиральника ювелірних виробів

Ви коли-небудь думати, щоб зробити свій власний очищувач для ювелірних виробів? Якщо ні, то тепер ви можете приступити до розгляду про це. Насправді, зробити свій власний прибиральника ювелірних виробів не так складно, як ви думаєте. Ось кілька порад, які ви можете слідувати для створення ваших власних засіб для чищення дорогоцінних ювелірних виробів.

Перше, що вам потрібно зробити, це відкрити свій протез випадку, а потім ви повинні видалити лоток. Цей тип протеза випадку можна легко знайти в більшості магазинів долара. Після цього, ви можете помістити свої ювелірні вироби в лоток.

Друге, що ви повинні зробити, це заповнити половину шляху вашого протеза разі прямого аміаку. На цьому етапі ви повинні бути обережні і ніколи не вдихати пари, тому що це може бути шкідливо.

Третя річ, яку ви повинні зробити, це опустити лоток ваших ювелірних виробів у разі протез, а потім закрийте кришку. Крім того, просто дайте ваші коштовності сидить в цьому випадку протягом приблизно тридцяти хвилин даючи можливість осідання і бруду, щоб послабити.

Наступне, що вам потрібно зробити, це витягнути лоток справу з протеза. За допомогою вашої старою м’якою зубною щіткою, можна кисть ретельно, в ущелинах ювелірних виробів і занурення назад свої коштовності в аміаку час від часу для полоскання.

Більше того, після ювелірної вже очищені, ви повинні покласти його назад в лоток, а потім ви можете промийте його під проточною водою. Нарешті, вам потрібно використовувати м’яку тканину для поліровки ретельно ваші ювелірні вироби сухі і тепер Ви можете насолоджуватися блиском.

Так, зробити свій власний очищувач ювелірних виробів більше не проблема. Дотримуючись деякі важливі поради вище, ви можете очистити ваш дорогоцінні прикраси самостійно.