Краса необроблених ювелірних виробів з діамантами

Є ряд причин, чому діаманти, і були, таким популярним і улюбленим. Одна з речей, яка відрізняє їх від інших дорогоцінних каменів є сліпуча, як вони виблискують під світлом, коли вони добре ріжеться і полірується. Але якщо ви були дивлячись на ювелірні вироби з діамантами останнім часом ви, можливо, помітили новий стиль, грубі ювелірної ограновування.

їх сирої краси

Алмазов, що використовуються в цьому ювелірних виробів в їх природному стані, тобто вони не вирізати і полірується як версія ми так привчають к. Замість цього вони знаходяться у своїй первісній формі з крижаним нальотом вони, природно, розвиваються як вони створені і виведені на поверхню. Цей стиль ідеально підходить для тих, хто любить природний вигляд, особливо коли коричневий або шампанського алмази обрали.

Це насправді не нова ідея, хоча. Uncut або необроблені алмази були цінується за свою красу по роялті протягом тисяч і тисяч років.

Сьогоднішні дизайнери ювелірних виробів цінують їх за красу сировини. Вони можуть бути встановлені в обраний дорогоцінний метал для простий, елегантний зовнішній вигляд, або вони можуть бути змішані з іншими діамантів та дорогоцінного каміння, щоб створити певну суміш текстур. Тому що вони так відрізняються від інших дорогоцінних каменів і каменів вони можуть бути використані, щоб створити дійсно різні кільце, намисто, браслет або сережки.

покупки алмазної сировини

Це не так легко знайти ювелірні вироби з цими красивими каменями, як це має знайти традиційних діамантів. Середній ювелірний магазин ланцюжка ви знайдете в торговому центрі, ймовірно, не мають їх. Ви, ймовірно, потрібно йти до ювеліра, який спеціалізується на окремі частини, як це.

Ви можете легко знайти їх в Інтернеті, але будьте дуже обережні, роблячи покупки онлайн для цього типу елемента. На жаль, ця галузь має багато шахрайства через штампа і висока вартість. Використовуйте тільки надійних джерел, якщо ви вирішите робити покупки в Інтернеті.

їх вартість

Необроблені алмази оцінюються інакше, ніж ті, які розрізають і полірують тому 4Cs не застосовуються з режисерською версією вирізати і ясності не може бути оцінена. Існує не офіційним способом клас і цінність цих каменів. Хоча є кілька ювелірів, які навчаються, щоб визначити їх якість, немає стандартних сертифікації або оціночна шкала для них. Більшість людей купують їх для своїх різних і рідкісної краси, а не через їх передбачуваної вартості.