Кращі 4 проблеми при роботі з Ювелірні вироби Оцінки

Магазин, який продав вам ваші ювелірні вироби не повинні оцінити ваші коштовності.

Деякі магазини надають своїм клієнтам без будь-яких витрат оцінки з їх купівлею. У деяких випадках окремі виконання оцінки, фактично продавця і тільки передачу інформації про акції в основній формі оцінки. Співробітник відділу продажів може мати тенденцію роздування важливості, щоб виправдати продаж споживачам і зробити їх відчувати себе добре про продаж.

Хоча спадщини оцінювачів працює їх обслуговування всередині кількох торгових точках вони не є роздрібні продавці. Будь-яка інформація та цінності, отримані з незалежних ресурсів.

Оцінювачі, що не виконали акредитованих курсів Вищої геммолог.

На відміну від інших оцінювачів, оцінювачів ювелірних виробів звичайно не федерального або національно регулюється, так що кожен, хто бажає, щоб повісити гальки і відкрити для бізнесу може. Ці, як правило, люди, які вірять, тому що вони робили бізнес протягом деякого періоду часу, вони володіють знаннями, щоб запропонувати надійні оцінки

Спадок Оцінювачі є членами Національної асоціації оцінювачів ювелірних виробів. Щоб стати членом кожен оцінювач повинен представити доказ своєї Вища освіта геммолог з акредитованих програм геммологии і три оцінки вибрати, щоб стати членом клубу.

Уникайте оцінювачів, які стягують через вимірювання ваш діамант

Деякі оцінювачі скаже вам, розмір алмаза оцінюваної виправдовує більш високу плату. Клієнт з 2,00 карат алмазів, швидше за все, платити більше, ніж клієнтів з меншим алмаз.

Там немає ніяких додаткових зусиль, необхідних для завершення оцінки на великих алмазів. Спадок оцінювачів заряджає одну плату незалежно від вимірювання Вашого діаманта. Там немає більше зусиль, необхідних для оцінки 1,00 карат алмазів, ніж 3,00 карата. алмаз. Оцінювачі, які стягують за розміром засновують свої звинувачення про те, скільки вони думають, що ви заплатили за пункт, а не фактичне необхідних робіт.

Уникайте оцінювачів, які роздмухують ціну ваших ювелірних виробів

Запитайте свого оцінювача, як він досягає значення він надає з Вашої оцінки.

Спадок оцінювачів використовує останню інформацію торгівлі поряд з численними річний досвід в області продажів, виробництва та ремонту для виявлення значення. Значення для дорогоцінних каменів і діамантів виходять із щомісячних та щоквартальних прайс-листи.

Антикварних ювелірних виробів вимагає подальшого вивчення, де поточний аукціон або молоток ціна буде використовуватися, щоб допомогти відкрити для себе цінність. Якщо ваш оцінювач не використовує ці методи, які він не може надати вам точну оцінку.