Перлина факторів вартості та оцінки суддів перлів

Завдяки агресивній рекламних кампаній підтримки алмазної промисловості, будь-якій покупці діаманта може впевнено йти в угоду озброєний достатньо інформації, щоб ставити правильні питання. У попередній стадії покупки, ви, швидше за все запит продавця про п’ять Сі: карат, вирізати, чіткість, колір і вартість. Поки ви довіряєте ювелір, ви можете бути впевнені про цінності перлини ви зацікавлені в підставі його або її відповіді. Але те, що про перли? Які питання ви питаєте? Що означає високий Перл якості виглядати? Які риси уникнути? Тут ми розповімо вам, що робить цінну перлину. Ми також дамо вам питання, щоб запитати вашого ювеліра і інструменти судити ці блискучі камені самостійно.

Значення факторів перлів
Хоча і не існує ніякого міжнародного стандарту для сортування перлів, існує система, яка зазвичай використовується для оцінки цих красивих кольорових дорогоцінних каменів. Розроблено Гемологічний інститут Америки (GIA), найбільша некомерційна інститутом у світі гемологічних досліджень і навчання, ця система класифікації вважає Сім ознак перлів при визначенні вартості. До них відносяться: розмір, форма, колір, блиск, якість поверхні, перламутр якості та відповідності. Давайте розглянемо кожен з них, як він ставиться до красивих штучних перлів.

розмір перли
Перли може бути як з головку шпильки або майже такий же великий, як м’яч для гольфу, але, звичайно, десь між цими двома крайнощами є нормою.

Розмір визначається багатьма факторами. Вони включають в себе розмір тварини, яка виробляє дорогоцінні камені, розмір імплантували кульку, тривалість часу устриці або молюска була дозволили сформувати перлину, клімату і умов навколишнього середовища та стану здоров’я тварин, які виробляються перлів.

Різні типи перлів мають різні розміри очікуваних діапазонів. Наприклад, тому, що вони виробляються у відносно невеликих устриці, Akoya культивовані перли, як правило, набагато менше, ніж їх колеги Південної моря, який вирощують в одному з найбільших молюсків у світі, П. максимумів. Це велика тварина може прийняти більшу ядрі кульки і може лягти перламутр, поєднання органічних речовин, які становлять перлину, набагато швидше, ніж його менші двоюрідний брат. Будьте впевнені, щоб з’ясувати, який тип з перлів, ви дивитеся на (прісної води, Akoya, Південна море або Таїті). Всі вони мають різні розміри очікуваних діапазонів, і все, що за межами діапазону буде відображено в ціні. Керівництво: akoyas зазвичай складає від 2-11мм; таїтяни від 8-14мм; перли південних морів з 9-20мм, і прісноводний перли від 4-11мм.

За інших рівних умов, велика перлина буде командувати вищою ціною. Збільшену перлів зазвичай займає більше часу, щоб рости, і не так часто, як менші перлів. Як ні в чому, проте, краса в очах дивиться. Для деяких людей, ще одним фактором, перлів значення, наприклад, блиск, може бути більш важливим, ніж розмір.

При оцінці розміру, майте на увазі, що висока якість дрібного перлів існують, як і низька якість великих перлин. Таким чином, розмір перлини тільки один фактор, щоб розглянути при оцінці якості перлів. Що приводить нас до …

форму
Закрийте очі і уявіть нитки перлів. Що ти бачиш? Ймовірно, блискучі намиста білі круглі камені, вірно? Це тому, що білий круглий перлове намисто є позачасовий ювелірні основних і традиційних класичних в багатьох культурах. Як ви можете очікувати, круглий перли бажані через попит, але вони також є цінними, оскільки вони рідкісні. (Подумайте про це: Дратує входить устриці, устриці секрети перламутром, перламутр охоплює дратівної Pearl виходить … круглий Сумнівно.?.)

Хоча методи культивування перлів поліпшуються всі час, ідеально круглі перлини рідко. (Akoya культур зазвичай містять більш сферичної перлів, ніж інші види перлів.) Відповідно до Gia, збираючи достатньо високої якості круглий культивовані перли для узгодженого перлів нитка може зайняти роки. Круглі або поруч круглий перли буде командувати більше грошей, ніж інші форми. Це не означає, що інші форми не є цінними. (Пам’ятаєте знову прислів’я “краса знаходиться в очах дивиться”.) Відповідно до Gia, падіння форми іноді може відповідати значенню раундах, особливо, коли вони симетричні і добре сформований.

Чи не традиціоналіст? Перлини бувають різних форм, і, залежно від того, що вам подобається, може бути настільки ж бажаною, але менш дорогий, ніж круглі. Pearl форми включають кнопки, овальні, падіння, напів-бароко і бароко. Деякі навіть нагадують перли бари, хрести, а також монети. Деякі, звані кружляв перли, мають пази, які йдуть навколо кола дорогоцінних каменів. Ці красуні можете зробити прекрасні ювелірні вироби.

GIA класифікує перлів на три основні категорії форми:
1. Сферичні: Круглі, поруч круглий перли
2. Симетричний: Коли навпіл, ці перлини мають рівні половинки
3. Бароко: Перли без будь-яких помітних симетрії

Хоча перлиною форми змінюються, тих, які відображають тип симетрії зазвичай коштують дорожче. Але бароковим перлами, або при встановленні однієї або згруповані з подібними формами в намисто або браслет, може бути дуже красиво і незвично. І бароковим перлами часто показують Сходу, бажано мерехтливі веселки-ефект, який додає до вартості перлів. Багато дизайнерів воліють працювати з бароковим перлами для їх нескінченної можливості дизайну і багато споживачів купують їх за неповторну красу.

колір
Хоча, швидше за все, білі завжди виграють популярність конкурсу перловий колір, перли приходять в широкий спектр чудових квітів. Зі сказаного вище білого до сіро-чорний, перли може бути лаванда, рожевий, помаранчевий і багато відтінків між ними. Вибір за вами, але зберегти тонус шкіри користувача на увазі при виборі: Pearl кольори повинні доповнювати забарвлення носія.

При описі кольору перлів, ювеліри говорять про трьох ознак: відтінок, який є спільним колір перлів, який ви бачите на першому враженні; обертон, який не завжди присутній, але яка є вторинним колір ви бачите, коли дивитеся в перлах (тобто рожевий рум’янець на білий перли) і Сходу, що також не завжди присутній, але, як згадувалося вище, можна охарактеризувати як барвистий, веселковий, як блиск.

Популярність перлів кольору прибуває і убуває, значення визначається тим, що в моді. Як і слід було очікувати, білий завжди “В.” Лаванда перли дуже популярні зараз теж. І Tahitian культивованих перлів, який, як правило, темно-сірий, темно-зеленого або темно-синього / фіолетового було, дивно, в значній мірі нечуване до 1970-х років, але в даний час широко бажану і дуже дорого. Іноді ж модель або знаменитість буде носити певний колір перлів і кольору, що зазнаватиме сплеск популярності.

Як і розмір, перлинні типів дисплеїв типових характеристик, коли мова йде про колір. Akoyas, наприклад, як правило, білого або кремового; таїтяни, як правило, чорного, сірого або коричневого кольору; Південного моря, як правило, срібла, білого або золотистого кольору прекрасні, і прісноводні бувають білого, кремового і широкий спектр пастелі. Відповідає нормам Gia, якщо бажаний колір перлів рідко, хороших перлин, що відображення кольору він буде командувати високими цінами.

блиск
Оскільки перли відомі своїм внутрішнім світінням, риса, яка відрізняє їх від інших дорогоцінних каменів, це козирі значення коефіцієнта всіх інших. За даними GIA, “Блиск є найбільш важливим з усіх факторів вартості до краси перлина”.

Залежить від багатьох факторів, у тому числі перламутр товщини і умов росту, блиск хороший, коли перламутр напівпрозорі пластини і її перекриваються таким чином, що перлина з’являється світиться зсередини. Товсті перламутру не гарантує різкого блиску, але це, безумовно, допомагає. Чим гостріше відображення на Перл, тим краще блиск. GIA визначає чотири категорії Блиск:

• Відмінно: відображення ярки, гострі та різні
• Гарне: відображення яскраві, але не гострий, злегка мутний і по краях
• Справедливе: відображення є слабкими, туманними і розмитими
• Погане: відображення тьмяні і розбавленого

Блиск є одним з найпростіших факторів вартості перлини щоб проголосувати. Просто тримайте об’єкт, як перо, поруч з перлиною. (Будьте обережні, щоб не отримати чорнило на дорогоцінний камінь.) Чим гостріше відображення, тим краще блиск, і тим більше цінні перлини буде. Зауважимо, однак, що кожен тип перлина має свій власний характерний блиск. Akoyas відомі своїм різким, тонкий блиск, а в Південній моря культивованих перлів, наприклад, мають більш тонкий, м’який блиск.

якість поверхні
Перли органічного, і, отже, “недосконалої”, тобто вони не є однаковими, блискучі, ідеально круглі кулі щоразу, коли вони виходять з устриць. Швидше, як природний, шаруватих об’єктів, вони показують, що багато характеристики поверхні, наприклад, садна, ударів, відколів, тріщин, ям, подряпини і зморшки. Більшість людей ніколи не побачите ідеальний перлину в своєму житті, і, дійсно, дрібні нерівності поверхні не применшують значення перлів.

Як визначено у GIA, є чотири класифікації характеристик поверхні перли:

• Очистіть: Pearl може бути без плям, або бездоганно, або містять хвилини характеристики поверхні, які дуже важко побачити при дослідженні досвідченим спостерігачем
• Злегка пошкоджений: Перли показати дрібні нерівності поверхні при перегляді їх досвідченим спостерігачем
• Помірно пошкоджене: Перли показують помітні характеристики поверхні
• велике пошкодження: Перли показати очевидні нерівності поверхні, що може поставити під загрозу міцність

Загальний зовнішній вигляд перлів буде визначати його вартість. Очевидні або декілька характеристик поверхні або великі плями, які впливають на довговічність дорогоцінного каменю буде відволікати від його вартості, у той час як більш чистий виду перлів коштує більше. Більшість з нас не може дозволити собі ідеальний нитки перлів, але, на щастя, невеликі нерівності і плями часто може бути прихована отвори. За даними GIA, “… абсолютно чистими перлиною є рідкісним скарбом. З раритетами впливів, ціни на такі перлини працювати дуже висока. Більшість споживачів повинні погодитися на деяку ступінь нерівності поверхні в перлину вони купують. Навіть найточніші перли можуть містити незначні поверхневі характеристики. ”

перламутр якості
Безпосередньо пов’язана з блиском, перламутр якості / товщини є дуже важливим фактором, значення, на щастя, можна судити з неозброєним оком. Краще, звичайно, щоб оцінити товщину з рентгенівським апаратом або шляхом розрізання перли, але більшість з нас не мають такої машині, і ми не хочемо носити перли, які були нарізані навпіл. (Файл, що ні на хвилину!)

Погляньте на перлину ви хочете оцінити. Мілова, сумний вигляд означає, що, ймовірно, перламутру тонка. У деяких випадках, перламутру настільки тонка, що ядрі кульки проглядає. Не купуйте ці перлини, вони не буде останнім!

GIA класифікує перламутру на три категорії:

• Прийнятна: ядро ​​перлини не помітне і дорогоцінний камінь не відображає зовнішній вигляд крейдяний
• Видимі Nucleus: перлина показує свідчення його ядрі кульки через перламутром. Pearl показує сильну “блимати” (мерехтіння світла й темряви), коли він повертається на джерело світла
Крейдяні • Зовнішній вигляд: перли нудно, матовий вигляд

Тонкі перламутр має негативний вплив на вартість перлів, хоча товстий перламутр не гарантує різкого блиску. Тонкі перламутру може тріснути, очистити або іншим чином погіршується, і перли не триватиме дуже довго. (На відміну від інших дорогоцінних каменів, полірування перлини не відновлює свою первинну красу.) Перли з товстим перламутру більш довговічні і більш цінним. Запитайте про перламутру товщини, якщо у вас є можливість.

Цікавий факт: багато прісноводні культивовані перли культивують з мантією тільки тканини, а не перламутровий кульку, і, як наслідок, майже твердим перламутром. Багато експертів говорять прісноводного перлів, що сьогоднішні культивованих перлів з Китаю змагатися з красою японської akoyas!

узгодження
Як ви можете собі уявити, це фактор перлів цінність тільки вступає в гру, коли ювелірний виріб містить більше однієї перлини. Деякі дизайнери навмисно невідповідність перли для естетичного ефекту, але коли нитка призначається, щоб бути рівномірним, наскільки добре матч дорогоцінних каменів є важливим фактором. На щастя, це легко визначити. Досить поглянути на пасма і звернути увагу на очевидні відмінності в дорогоцінні камені. (Деякі ювеліри намагаються приховати маленький або недосконалого перлів біля застібки, так що перевірити цю область ретельно.)

При оцінці відповідності пасмо, майте на увазі, що культивовані перли є органічними, а не виливається з завод цвіль. Немає двох однакових, тому неможливо, щоб зробити ідеальний матч. Це не применшує ювелірних виробів, хоча, поки, з цілого, частина рівномірний. Щоб перевірити, подивіться на пасма, тримати його близькі, а також побачити його на відстані витягнутої руки. Чи є перли той же загальний розмір? Колір? Форма? Блиск? Перламутр якості? Якщо вони виглядають однаково, вони добре підібрані.

GIA визначає три категорії відповідності:

• Відмінно: Перли є однорідними за зовнішнім виглядом і має отвір по центру
• Гарне: П’єса показує незначні зміни в однаковості
• Справедливе: Перли помітно відрізняються один від одного

За даними GIA, “Потрібен величезна кількість навичок і трудового, щоб розібратися зібрано перлів. Час і зусилля, витрачені на виробництво добре підібрана нитки перлів будуть відображати його ринкову ціну. ”

висновок
Тому що вони випускаються в різних тварин у різних середовищах під унікальні умови, кожен тип перлина має свою власну очікується характеристиками. Коли рис показано на певний перлів за межі норми для його типу, перлина буде більш цінною.

Кожна перлина унікальна, і унікально красивою. Які перлів і перлинні типу є найкрасивішим? Це залежить від вас. (Цей автор небайдужий до білих бароковим перлами і золотими прісноводних круглий перли південних морів.)

ходити по магазинах!
Вітаємо! Тепер ви знаєте, на що звертати увагу і які питання задавати при купівлі перлів. Пам’ятайте, варто перлини залежить від її зовнішній вигляд – наскільки добре він поєднує в собі сім факторів вартості. Майте на увазі, що не всі фактори значень мають важливе значення для всіх людей. Ви можете бути більш зацікавлені в перловий колір, ніж розмір перлини, наприклад. Як і всі, індивідуальні смаки безроздільно панувати. Тепер, йти вперед і купити з упевненістю.