Топ громадянина Promaster Eco Drive спортивні годинник показали

Citizen Eco Drive Promaster спортивні годинник є одним з кращих, якщо не найкращий, повітря водолази спортивні годинник, з водонепроникним група дивитися і кількома спортивними і придатні до експлуатації стилів.

Громадянин професійного підводника, наприклад, частина Promaster Eco Drive родиною спортивних годин, водонепроникні до 1000 футів, або більш ніж 200м. Ідеальний дайверів повітря спостерігати за змішану занурень газ, він має вигнуту, антиблікове 6 мм кристал. З групою уретанові та години з нержавіючої сталі корпус цього громадянина Promaster Eco Drive спортивні годинник можна купити за $ 375. Діапазон нержавіючої сталі дивитися приносить ціну до $ 450, у той час як верхня частина лінії випадку титану і посилена група дивитися виготовлені з уретану роздрібних онлайн 4575.

Цей громадянин Promaster Eco Drive спортивні годинник мають кварцовий механізм міцний, негабаритних руки і маркери, які світяться, посилили безель з функцією минулий час і шість місяців резервом влади в рамках своєї екологічної системи приводу.

Незалежно від вашого вибору повітрі група дивитися дайверів уретан або інший водонепроникний матеріал ви будете мати справу з гвинтом підтримку, корони, які можуть бути закріпленому водонепроникність до 200-300м, та мокрий функцію подовжувача костюм на моделі з групами уретанові годинник.

Ці Громадянин Promaster повітря дайверів годинник є дуже великими Eco Drive спортивні годинник, діаметром 46 міліметрів для справи, і товщиною 18 міліметрів. Ви також можете замовити футляр для вашого Громадянин Promaster екологічно диск годинник спорту. Цей чохол доповнюється і блискавки для захисту ваших цінних фіолетовий повітря водолази Громадяни годинник.