Як розробити ідеальний браслет шарму для вашої сестри

Ви є одним з трьох сестер, і вам не подобається купувати для кожного з них. Ви вважаєте себе поєднання обох жінок, але ваші дві сестри настільки абсолютно різні, навіть якщо ви все так схожі. Ваша молодша сестра є дівою. Вона любить все вигадливе, повинен був мати перлинно-білий автомобіль, коли ви були молодше, чи не буде спійманий мертвих без повного макіяжу особа, і ніколи не бере її на високих підборах с. Ваша старша сестра, однак, є зовсім інший породи. Вона не буде виходити з дому без неї джинси на, ніколи не носить високі підбори, але вважає за краще дотримуватися шльопанці і кросівки замість цього. Єдине макіяжу вона володіє являє собою трубу блиск для губ і туш деяких, і вона любить своєї вантажівки більше, ніж що-небудь в цьому світі. Так що, коли підійде час, що вам потрібно купити подарунок для кожного з них, що ви будете робити?

Ви можете перестати турбуватися про це прямо зараз, тому що ‘SA браслет для всіх, незалежно від того, хто вона така! Ваша молодша сестра буде любити браслет із золотими бази. Є так багато різних бісер і принади, щоб іти з цим. Там в гаманець Шарм представляти свою любов сумочки. Там в тюбик губної помади чарівність, яке йде великий з будь-який наряд. Так як вона була королевою балу протягом двох років поспіль, додати корону там для сміху. Для тих білих плям, що ви не зовсім впевнені, що робити з, додати розпірки.

Отже, що про вашу старшої сестри? Вона не дуже великий в ювелірні вироби, але у неї є кілька штук. Ми вважаємо, що гладкі, гладкі красиво ручної роботи шкіряний браслет база буде відмінно виглядати з нею оливкової тону шкіри. Що бісеру ви виберете? Палка з дерев’яними тему, так як вона любить на відкритому повітрі. Золото і срібло принади змішуються в буде відмінно виглядати на шкіряну групою і з дерев’яними намистинами. Так як вона вчиться на вчителя, додати шарму яблуко завершити погляд. Не забувайте розпірки теж!

Чи є щось ще, що ви повинні робити? Так, є, але Ви майже у мети! Так як вони знадобляться, щоб очистити свої браслети в кінцевому підсумку, ви можете купити тканину для поліровки для кожного з них. Чи не проектування шарм браслети для вашої приголомшливою сестри було весело? Можливо в наступному році, ви відкриєте свій дар мішок, щоб браслет!