воно коштує того, щоб застрахувати свої ювелірні вироби

Якщо ви вважаєте, такі фактори, як низькі премії і широке охоплення, то страхування ваших ювелірних виробів з політикою може бути варто ідея. Існує компонент ювелірних страхування в рамках страхування домовласників, але, як правило, значення для критого прикраси дуже низька. Так що в разі претензій, краще мати окремий страховий поліс, який дасть більш широке охоплення для вас.

Переваги страхування ювелірних виробів з окремою політики:

В окремій страховий поліс для ювелірних прикрас, кожен елемент перераховуються разом з коротким описом значення кожної частини. У випадку, якщо ви втратите прикраса або деякі шкоди завдано під час його ремонту, то при страхуванні ви можете мати його відремонтувати або замінити за допомогою описового списку.

Процедура страхування ювелірні вироби:

Ринок страхових послуг, як правило, регулюються державою законів. Тип мови, який використовується в контрактах також доручено державними законами. Перш, ніж вибрати політику, переконайтеся, що ви зверніться до місцевого агенту і отримати інформацію про процедуру. Мінімальна премія застосовна на рік, залежно від страхової компанії.

Завжди пам’ятайте, що ваші коштовності повинні бути оцінені професійним, так що немає ніяких помилок як таких, коли ви берете нову політику або отримати існуюча політика оновлюється. Попросіть вашого страхового агента про претензійному порядку. Якщо ви коли-небудь втратите прикрасу, то ви повинні знати, вам будуть платити від оціночної вартості чи ні, і чи буде будь-яких відрахувань.

Спробуйте, і зверніть увагу, щоб ви знали, до кого звернутися для позову. Роз’яснення спеціальних причин має бути зроблено, коли ви страхуєте свої коштовності. Спробуйте дізнатися, якщо ваша політика буде охоплювати весь набір у разі, якщо ви втратите тільки сережки. Премії будуть засновані на місце, де ви живете.

Багато страхових компаній внески, які засновані на вартості ювелірного. Якщо це дуже дорого, премія також буде високим. Це гарна ідея, щоб отримати ювелірні вироби застраховані від компанії, яка застрахувала свій автомобіль і будинок. Це допоможе вам у переговорах більш вигідну угоду.

Існує одна річ, ви повинні знати про страхові компанії. Величина, на яку позивач заплатив завжди сума, яка буде коштувати йому замінити деталі, а не значення, яке було застраховане. Якщо оцінка була для конкретної суми компенсації буде вартість для заміни, щось менше, ніж значення застрахований.

Якщо частина пошкоджена, ви отримаєте пропозицію для ремонту в компанії. У випадку крадіжки, вам буде надана заміна елемента того ж якості. Там може бути кілька варіацій варіанти врегулювання, що надаються різними компаніями, так що будьте обережні. Не думайте, що компанія буде просто платити вам суму, яка була оцінена, у разі, якщо подати позов. Значення, яке оцінюється тільки сума, яку компанія несе відповідальність за, а не те, що ви отримаєте.