нові й гарячі чорні обручки вольфраму

Чорні смуги весілля вольфраму стегна, нова, і харчування ви, ймовірно, ніколи не бачив вашого життя! Так – чорний вольфраму обручки дійсно найбільш гарячих і новітні тенденції у весільному ринку!

Весільні прикраси розвивалася дуже довгий шлях від старих часів носив просту мотузку або нитку на палець. Сьогодні Є багато варіантів для обручок, вниз від виду використовуваного металу, дорогоцінного каміння додав, щоб додати прикраси. Поява чорного вольфраму обручки, безумовно, ще один крок вперед у весільній індустрії моди і ювелірних виробів.

як чорні обручки вольфраму зроблено?

Ці обручки зроблені з вольфраму, які піддалися обробці кольору або лікування під час його стадії виробництва. Вольфрам, хоча і не розглядається як сильний метал, надзвичайно важко через тому що це було легованого вуглецем, в результаті чого карбіду вольфраму. Карбід вольфраму вважається найважчим металу коли-небудь використовували в створенні ювелірних виробів. Насправді, це чотири-п’ять разів більше, ніж у титану у перерахунку на твердість, і майже в десять разів більше, ніж 18К золота. Це, мабуть, причина, чому може експерти вважають, що ювелірні вироби чорний обручки вольфраму може тривати все життя або навіть назавжди!

Знаючи про метал, який використовується в процесі зв’язування обручку може значно допомогти вам придбати високу якість чорного обручку вольфраму. Деякі весільні груп цього типу використання кобальту і досвід дозволяють окисленню при дотику до шкіри масел. Це може викликати зміну кольору або кольору плями, які не можуть бути вилучені шляхом полірування та очищення. Повернутися вольфраму обручки з нікель-сполучного сплаву кращим вибором, тому що вони не окислюються і також є гіпоалергенними. Таким чином, якщо ви не хочете, щоб шкодувати пізніше, ви повинні отримати це дуже важлива інформація від продавця або ювеліра.

наявні конструкції

Чорні смуги весілля з карбіду вольфраму, як правило, призначені для чоловіків, тому що вони широкі. Це причина, чому більшість ювелірів пропонують конструкцій чорний вольфраму обручки для чоловічого населення. Тому вольфраму досить важко, це може бути важко, щоб сформувати і це може бути важко знайти складні конструкції в будь-якому ювелірному магазині. Дуже часто, щоб знайти простий чорний обручки, які прикрашені дорогоцінними каменями або маленький діамант. Який би шлях, тому обручки вольфраму, звичайно, обов’язковим для будь-якої пари вирішили одружитися.