підроблені золоті порівнянні з справжнім золотом

Існують різні способи відрізнити підроблені золоті від справжньої. Я виклав деякі з цих способів нижче.

Ціна тіста: перший тест реального золота, щоб робити огляд ринку поточні ціни на золото. Якщо золотих виробів у вас є набагато дешевше, те, що може бути ознакою того, щоб досліджувати більш детально.
Visual Test: Це може бути дуже оманливим, але немає ніякого способу, щоб визнати реальне золото без візуального тесту. Тоді виникає питання, “Як реальне золото виглядає?” Насамперед, зверніть увагу на деякі види маркування. Кожне справжнє золото має маркування показують карат значення. Вони зазвичай з’являються як 14k, 18k, 22k і 24k. Система КАРАТ використовується, щоб висловити відсоток чистого золота в елементі. Чим вище карат значення, тим вище відсоток золота. Це означає, що 24K чистого золота, 18 карат складає близько 75% золота, 14 k становить близько 59% в той час як золото 10K становить близько 42% золота. Іноді можна побачити GP або ЕР поруч з маркуванням. Це означає, що елемент з покриттям із золота. Це просто покриті золотом. Це не справжнє золото, тому що золоте покриття може бути просто дуже тонким шаром.

Важливо відзначити, що золото може прийти в різні кольори, коли вони змішуються з різними сполуками. Приклади включають біле золото, яке виробляється, коли нікель змішується з золотом; Паладій використовується для створення білого золота для людей з алергією на нікель, золото, коли зелений срібло змішується з золотом, і рожевого до червоного золота, коли різні кількості міді змішуються з золотом .

Справжнє золото має відсоток блиск, але не повинна бути дуже блискучими. Коли золоті прикраси дуже блискуча, вона не може бути справжнім золотом.

Кислота тест: Реакція пункт азотна кислота або соляна кислота допоможе визначити, чи є це дійсно чи ні. Справжнє золото не впливає або не утворює реакції з азотною кислотою або хлористоводневою кислотою. Більшість металів, які зазвичай зображаються як золото при випробуваннях в соляній кислоті утворюють реакцію в той час як справжнє золото немає, тому ця була створена в якості справжнім випробуванням для золота.

Авторитетні Ювелір: Це завжди доцільно, щоб купити золото з авторитетних ювелір, тому що ви завжди можете запитати випробування, перевірте маркування і знайти кілька корисних порад про продукти, які ви не отримали б.

Зміна кольору: підроблені золоті, коли носили можете або викликати зміну кольору шкіри або знебарвлення ювелірних себе. Багато людей використовують цей метод як найбільш простий спосіб тестування на реальне золото. А для тих, які мають гарантії, вони просто повертаються, коли встановлено, що підроблені.

Іржа: Підроблені золото іржавіє у вологому температури, а також протягом довгого часу в той час як справжнє золото не робить.
Укус золота: золото м’яке і коли вкусив залишає невелике марки. Підроблені золоті дуже сильний і від укусу не залишити слід.

Вага: Золото має гарне кількість щільності. Покладіть його у воду і подивитися, кількість води, яке він витісняє. Чим більше він має щільність, золото, швидше за все, присутня.