релігійні ювелірні вироби і віра йдуть рука об руку

Стародавні єгиптяни носили їх релігійних символів в якості прикрас. Анк і скарабея, а також змії і символом очі були носити як релігійні ювелірні вироби. Кожен символ провів конкретний зміст в їх системи переконань або надається деяка форма захисту для власника. З тих пір, релігій по всьому світу взяли певні символи вони хотіли б носити як прикраси.

* Види ювелірних виробів

Легко найбільш впізнаваний символ усіх релігій є хрест. Це в кінцевому підсумку символ християнства, очевидне значення в тому, що Ісус помер на хресті за їхні гріхи. Через це хреста принади є популярним способом проявляти свою віру і вдячність.

Інший популярний символ християнина є риба. Цей символ сходить до першого століття і став спосіб ідентифікації інших християн, особливо коли вони піддаються гонінням. Але це було небезпечно відкрито говорити про свою віру. Тоді вони будуть малювати символ риби в бруд, щоб дати знати. Сьогодні християни з гордістю носити свою рибу Релігійні ювелірні вироби, щоб все знати свою віру.

Інші популярні християнські елементи орнаменту молитися руками кулон, святі медальйони і голуб миру шарм. Будь-який з цих носять в золото або срібло робить великий подарунок для хрещення, хрестини або підтвердження.

Інший відомий символ зірки Давида. Це еквівалентно хреста для єврейської віри. Ця зірка шестикутна гексаграми, яка ймовірно була написані на щиті царя Давида або його щит вважав, що форми. У кожному разі, це дуже важливий символ в іудаїзмі та Зірка Давида ювелірні вироби є спільним подарунком для підлітків, коли вони переходять у доросле життя.

Іншим поширеним символом, в єврейських ювелірних виробів мезузи. Зазвичай носять як кулон, мезузи являє собою циліндричний об’єкт, який використовується для зберігання спеціальні слова і писання на пергаментні сувої. Вони роблять гарні підвіски або навіть чарівність для браслета. Символ Чай є ще одним популярним чарівність для намиста і браслети. Це єврейське слово «живою».

* Навіщо носити ці символи?

Є приблизно стільки ж причин, чому хтось носить Релігійні ювелірні вироби як Є види ювелірних виробів. Насамперед, це утвердження віри. Носіння християнські, єврейські ювелірні вироби або будь-які інші релігійні елемент є спосіб визнати і повідомити іншим, що власникові вважає дюйма Крім просто відображення віри, деякі частини носять для захисту.

Є багато святих, які нібито виходять на людину, яка носить медальйон з їх зображенням. Хрест вже давно розглядається в якості зброї проти зла (думаю, вампіри!).

Однак, це не завжди означає, віра в щось. Там були часи, коли це було модно бути одягнений багате великий хрест на довгому ланцюжку. Якщо Голлівуд носить його, мода ювелірів отримати доступні частини з громадськістю, щоб вони могли наслідувати їх. Незалежно від причини, ці частини говорять багато про що про віру і моди.