Як доглядати за ювелірні вироби стерлінгового срібла

Срібло, як і багато метали, тьмяніє, що не знебарвлює з плином часу. Це нормальне хімічної реакції викликаного взаємодією з сірки, особливо сірководню. Це хімічна сполука присутня в багатьох побутових предметів, у тому числі хутра, викопні види палива, гуми, фарб і деяких продуктів, як цибуля і яйця. Звернення срібних ювелірних виробів, особливо після їжі, може привести до прискореного потускнения. Крім того, висока вологість також може відігравати певну роль у прискореному потускнения. Tarnish починається як жовтуватий відтінок, і, якщо не лікувати буде поступово перетворити ваші ювелірні вироби чорний, незалежно від того, наскільки висока якість срібла.

Як і все інше, то краще мати справу з нальоту, коли здається на перший погляд, а не ігнорувати проблеми або сподіваючись, що він іде. Якщо у вас є тільки трохи пожовтіння і плями, ви можете легко ставитися до проблеми за допомогою фосфатів чистих і води. Використовуйте м’яку тканину і уникнути зіткнення з ювелірних виробів на раковину або кран, який може призвести до виникнення подряпин і інших пошкоджень.
Якщо наліт вийшов коричневий або навіть чорний, це виходить за межі можливостей мити заплямувати. Тепер вам потрібно вдатися до допомоги полірування срібла. Срібна польська поставляється в двох основних типів: чисті тільки й чистіше / консерванту. Будьте уважні і читайте етикетки, так як багато чистячі засоби цього типу призначені для срібні столові прилади, і занадто абразивний для ювелірних прикрас.

Що ви шукаєте в екологічно чистих? Почати, залишаючись з відомими брендами, як вони були навколо і послужний список. Немає сенсу ризикнути ваші цінні ювелірні деяким літати вночі продукту. Будьте впевнені, що він підходить для ювелірних виробів. Читайте етикетку. Не використовуйте старі, вичерпався, а польський буде занадто абразивна. Якщо ви сумніваєтеся, вибрати малоабразивних для нігтів. Це, швидше за все, повинні бути промиті і сушать, але матиме менше шансів пошкодити ювелірні вироби. Не використовуйте зубну пасту, так як це занадто абразивний для вашого чистого срібла.

А як щодо хімічних провали? Вони можуть бути гарною альтернативою, якщо наліт знаходиться на просунутому стані, але часто це краще довірити професійному реставраторові. Якщо ви знайшли товар, який ви хочете спробувати, прочитайте вказівки і вживати заходів обережності скрупульозно.

Нарешті, цікавою альтернативою є, щоб очорнити піти і виставляти напоказ свій “антикварні ювелірні вироби”.

Шукаєте хороший польського срібла? Відвідайте Трейдери стерлінгів срібні ювелірні вироби для цього і широкий вибір ювелірних виробів стерлінгового срібла.