Як знайти правильний антикварні ювелірні вироби

Якщо ви любите старовинні моди, ви могли б бути зацікавлені в покупці деяких антикварних ювелірних виробів, а також. Може бути, ви живете в районі, де багато антикварних магазинів, і ви не знаєте, який магазин ви повинні піти в першу чергу. Доброю новиною є те, що є кілька порад, які ви можете слідувати, коли мова заходить про пошук право антикварні ювелірні вироби.

про антикварні ювелірні вироби

Перед тим, як відправитися за покупками антикварні ювелірні вироби, подумайте про види прикраси, які ви особливо любите. Наприклад, ви любите ювелірні вироби з вікторіанської епохи, або ви б вважали за краще антикварних ювелірних виробів з 1920-их?

Якщо ви знаєте, вид антикварні ювелірні вироби, що ви хочете, ви можете скоротити кількість і типи антикварні магазини, які ви, можливо, доведеться піти. Це тому, що є деякі антикварні магазини, які можуть продавати тільки певний вид антикварних ювелірних виробів, які не можуть бути від епохи ви шукаєте.

Хоча ви знаєте, що вам подобається ідея купівлі антикварних ювелірних виробів, ви не можете бути впевнені, що ваші уподобання з точки зору стилю ювелірних виробів, який ви збираєтеся купити. Якщо ви любите прикраси, які є такі речі, як декоративні троянди, Ви досягли успіху б, щоб полювати на шматки з вікторіанської епохи. Ви повинні шукати ювелірні вироби з 1920-их, якщо вам подобаються прикраси, які барвисто і містить геометричні візерунки.

Після того як ви точно визначили тип ювелірних виробів та епохи, які ви віддаєте перевагу, подумайте про те, які типи подій, які ви будете носити цю нову ювелірні. Для більш офіційних заходів, оформлених у класичному почуття їм, носили красиві і багато прикрашені вікторіанські ювелірні вироби. Якщо ви зазвичай проводите свій час на сучасних і випадкові події, покупки ювелірних виробів з 1920-х, які додадуть неповторний стиль деякі з ваших модних нарядів.

Ціна на антикварні ювелірні вироби буде змінюватися відповідно до виду ювелірних виробів воно (золото або срібло, великі чи маленькі шматочки), метод, з якими вона продається (наприклад, через продаж нерухомості), а це умова в . Логічно чекати платити більше на шматки, які знаходяться у відмінному стані, ніж для тих, які зажадає деяких зусиль на відновлення, хоча рідкості твори й інших факторів буде важити в ціні також.

Якщо ви бачите, прикраса, що вам дійсно подобається, але ви турбуєтеся про стан частин, майте на увазі, що ви завжди можете взяти його до ювеліра, щоб мати встановлений. Переконайтеся, що ви враховуєте вартість необхідних ремонтних робіт на загальну ціну шматок, який ви розглядаєте. Якщо ви зацікавлені в початку власну колекцію класичних творів, з невеликим дослідженням і ніг ви впевнені, що знайти хороші антикварні ювелірні вироби.