алмазами кольору – багато варіантів на вибір щодо кольору алмазів

Якщо ви знаходитесь в дискусію щодо дорогоцінних каменів, перше зображення, яке буде з’являтися в його розум алмазу з чіткою колірний компонент до нього. Хоча багато алмази мають прозорі або білі кольори, це не єдиний варіант кольору, який у вас є доступні для вас. Кольори широкі і різноманітні з деякими квітами бути більш доступними, ніж інші. Далі буде докладно різні кольори і виділити різних причин придбати камінь з неповторним колоритом до нього.

вибір щодо алмазами кольору

Багато людей вибирають, безбарвні або прозорі діаманти для своїх ювелірних виробів, як це популярний тип і той, який найбільш знайомі. Однак, якщо ви шукаєте один, який трохи більш унікальним і має додатковий талант до нього, а потім кольорових алмазів є мудрим вибором. Деякі з різних алмазами кольору, також відомий як фантазійні діаманти, включають жовтий, синій, фіолетовий, зелений та рожевий. Що стосується цих виборів, найпопулярніший вид фантазії дорогоцінних каменів алмазів і ті, які є найбільш доступними є синіми і жовтими діамантами. Хоча це і не недорого.

ціни на кольорові діаманти

При пошуку різних кольорових алмазів, ви повинні бути інформовані про те, що ці фантазії алмази коштують дорожче, ніж безбарвні. В основному це пов’язано з тим, що безбарвні алмази є більш доступними, ніж ті, які мають різні кольори на них. Майте на увазі, що більш яскраво кольорових алмазів дорогоцінний камінь буде коштувати більше, ніж той, який має світлий колір. Проте, по магазинах навколо може дати великі ціни для вас у ваших пошуках прекрасних кольорових діамантів.

причин для покупки діамантів з різними квітами

Деякі можуть задатися питанням, чому вони повинні купити алмаз, який має різне забарвлення до нього. Зрештою, чи не подумають інші це імітація чи той, який не алмаз взагалі? Насправді, ті, хто знають свої дорогоцінні камені алмаз будете знати відразу ж, що той, який ви носите один, який є унікальним і реальним. Якщо ви купуєте його на догоду собі, ви побачите, що одна з головних причин, ви купуєте камінь в тому, що ви хочете щось, що є оригінальним і яскравим. Багато людей, які купують алмази різних кольорів роблять це для того, щоб мати однозначно кольорових алмазів, який виділяється від інших.

покупка кольорових діамантів

При покупці кольорових діамантів, завжди намагаюся дивитися на один у відповідності з 4 C. Незважаючи на те, алмаз має яскраві кольори, ви все одно не повинні жертвувати вирізати, ясність і карат функцій в обмін на приємний колір. Виберіть кольоровий алмаз, який має сприятливі вирізати, ясність і карат характеристики, як добре, і ви не будете, звичайно розчаровані вашим остаточним рішенням.