значення обіцянку кільця – що це обіцянка кільця

Традиційно кільця обіцянку або пари, AOS кільця називають обіцянку любові між парою. Але сьогодні існують різні типи обіцянок любові, який люди хочуть назовні символ. Кільця для цих різних типів обіцянки часто іменовані обіцянку кільця. У зв’язку з цим, необхідно забезпечити різні типи або категорії, як частина цього визначення.

Обіцянка кільця сьогодні, може бути розбита на три основні категорії: попередньо обручки, каблучки дружби і стриманості кільця (також званий цнотливості і чистоти кільця). Кожен має своє власне значення і потребує визначення.

Попередньо обручку обіцянки є традиційні кільця обіцянку. Ці кільця являють собою обіцянку ексклюзивності і принаймні, серйозні наміри для взаємодії на більш пізній термін. Ця взаємодія може бути відкладено у зв’язку з віком пара на пару в середній школі або коледжі, з фінансових причин для пар, які хочуть, але не можуть дозволити собі весілля або дозволити періоду, Aureal, AU часу і ексклюзивність, щоб дозволити пару , щоб дізнатися один одного на глибшому рівні і вирішити, якщо вони дійсно хочуть вийти заміж. Останнє дуже багато участі, але подача обіцянку кільця дозволяє, Äúpre зачеплення, AU без великих витрат грошових коштів, які багато витрачають на обручки.

Дружба кільця кільця обіцянку дано, щоб показати любов, вдячність і прихильність залишатися друзями довгостроковій перспективі. Ці кільця приділяється кращим другом або кращих друзів. Але кільця дружби також може бути зареєстровано як обмін відповідними обіцянку кільця між кращими друзями. Хоча ці кільця можна було б дати в будь-який момент протягом дружбу, даючи кільця дружби після дружбу був випробуваний і показав, щоб бути правдою, а не тільки тісний зв’язок дає ці кільця обіцянку більше сенсу.

Утримання кільця, кільця, як дружба, не символ романтичного кохання, але обіцянку кільця, які є зовнішній символ обіцянки залишатися абстинентним або цнотливою до шлюбу. Сьогодні, однак, стриманість кільця (також званий цнотливості і чистоти кільця), також можуть бути використані для символізують обіцянку не вживати наркотики безкоштовно. Ця обіцянка може бути релігійна прихильність до Бога, до себе, до власника, AOS майбутнім, майбутнім чоловіком і / або батьків. Чистоту або утримання кільця можуть представляють собою зобов’язання кілька людей.

Таким чином, обіцянка кільця є символом романтичної любові, яка виходить за рамки іскри, які літають, коли ви бачите когось привабливим, любов до одного, що виходить за рамки просто насолоджуючись висить разом як кільця дружби і любові до себе або слухняним любов, яка готова жертву ступеня задоволення подарунок для надій на майбутнє як стриманість кільцями. Обіцянка кільця символізують зобов’язання любити в більш глибокому більш значущим чином.