кольору перлів Таїті

Перли Таїті широко відомі як “чорні” перлів. Вони добре відомі своєю блискучою, кілька металевих кольорів, який є тільки одним з його видів серед морської культивовані перли. Ці перлини втілюють природну красу. Вони показують ідеальний елегантність розкоші і досконалості. Вони знаходяться в глибоких бірюзових водах полінезійських лагун. Протягом двох років, він розвиває свою ідеальну форму і колір в утробі чорної оболонці губи устриці.

Тільки невелика кількість устриць вижити виробляти перли Таїті, це робить їх рідше, ніж будь-який інший тип перлів. Кожен Tahitian Перл дуже унікально, це не легко знайти кілька його з тим же розміром. Перли такого роду, яке має ідеально круглу форму з бездоганною поверхнею і чудовою взуття вважаються ті, найвищої якості. Розміри цих перлин діапазоні від 9 до 12 мм.

Перли Таїті дивно створення різних відтінків. Ці різні відтінки аналогічні світла, який заломлюється, коли він проходить через призму; перловий шари діють як призми. Це призводить до створення декількох кольорів, що і у веселки. Як правило, чим темніше, тим перли Таїті, тим більше вони стають дорогоцінними. Але крім чорного, цей тип перлів чудово відображає безліч інших квітів, а також роялті. Її основні кольори: чорний, синій, коричневий, сірий і зелений. Перли Таїті доступні також у різних комбінаціях обертонів кольори, такі як синій, золотий, павич зелений, рожевий, червонувато-фіолетового і срібла. Деякі з його інших квітів може варіюватися від пергаменту лимона, до золотисто-оранжевого кольору. Найпопулярніший колір Цей перли чорний, зелений павич і синього кобальту.

Ювелірні вироби з перлів Таїті елегантно досконалим. Ювелірних виробів, таких як намиста, перлинні сережки, перлинні підвіски, можуть бути виготовлені з цих перлин. Перлини розміром від 9 мм до 11 мм ідеально підходять для мініатюрна жінка, тоді як перли з розміром від 11 мм до 12 мм просто створює смілива заява.