полярних F11 огляду .. хороші і погані

Наступна найкраща річ, щоб мати свій власний особистий персональний тренер надає Полярний F11 прив’язані до зап’ястя. Можна сказати, що F11 є головним серце в світі Rate Monitor спортивні годинник.

Це не має значення, якщо ви тільки розробкою і працює, щоб отримати собі в кращому фітнес, або якщо ви більш серйозний бігун, той, який, як правило, навчання бігати марафони, Полярний F11 є однією з нових пульсометр покоління спортивні годинник, які можуть допомогти вам досягти ваших індивідуальних тренувань і фізичних цілей форму.

Всі Полярний спортивні годинник розроблені, щоб допомогти перемістити вас через фінішну риску перед найближчим конкурентом, але Полярний F11 Heart Rate Monitor має численні бажані характеристики, які дійсно дають вам, що певну конкурентну перевагу.

Це дійсно елітні фітнес-компаньйона, які можуть зробити ваше навчання окупиться в лопатами. Полярний F11 HRM дозволяє отримати максимальну віддачу від ваших тренувань, направляючи вам тренуватися розумніше, а не важче.

Звичайно, як монітор серцевого ритму, Полярний F11 є одним з топ-рейтинг і найпопулярніших HRM в даний час на ринку сьогодні. F11 дозволяє відстежувати і записувати серцевий ритм час як ви працюєте, і він може на додаток запису вашого пульсу, щоб визначити, як ваша продуктивність і фітнес розвиваються, як ви поступово збільшувати складність вашого режиму тренування.

Полярний F11 Heart Rate Monitor продається як тільки HRM, який відповідає створення ексклюзивних конкретну програму тренування, яка не тільки говорить вам, скільки, щоб тренуватися, але це також говорить вам, як сильно і як довго, щоб тренуватися.

Обидва серйозних атлетів і випадкові тренажери вихідні дати Полярний F11 HRM захоплені відгуки, і його унікальні функції відстеження особливо великі для тих, хто отримує їх мотивації від відстеження статистики кожного тренування.

Нагрудний Полярний F11 в минулому усуває скарг. Це найзручніший будь-якого на ринку сьогодні. Це не повинні бути вологими, щоб функціонувати в кращому вигляді, хоча, але це відноситься до всіх з них.

Мабуть єдине, відступають на Полярний F11 спортивні годинник, що це трохи дратує деяких користувачів є те, що ви повинні мати батареї замінений в авторизованому сервісному центрі.