складні перлів

Багато чого, як фрукти, перли цінується елемент часу. Отримати їх, перш ніж вони дозріють, і у вас дійсно є проблеми.

Перли унікальним серед дорогоцінних каменів – вони насправді не камінь зовсім. Шанс створення перлини в природі відбувається, коли устриця має роздратування в межах своєї оболонки, що призводить до устриць для створення шарів перламутру (матеріал оболонки) навколо подразник. Ці шари в кінцевому підсумку стати перлиною, одним з найзаповітніших натуральних матеріалів у світі. Цей процес є складним і випадковим в кращому випадку – так і наука придумала розчину для отримання більш з цих красивих предметів – культивованих перлів.

Штучні перли (морської різноманітність) була розроблена на початку 20-го століття японські дослідники. До цього часу, іншим країнам і культурам вдалося культури прісноводний перли з мідій, але ці перлини були менше і менш досконалі, ніж морський перли був знайдений у природі. Kokichi Микимото був найвідомішим з цих дослідників, тому що він був в змозі придумати метод, який запевнив круглі, красиві культивованих перлів кожен раз.

Ці культивованих перлів були створені на перлинних фермах, де устриці були імплантовані «насіння» (невеликі шматочки подразників) залишені рости перлів. Після двох-трьох років, кожна устриця дає перлини – який зазвичай викидається через невеликі розміри або неправильної форми. Потім устриці повторно видалити насіння, і отримані перлів (виробництво ще два-три роки) продається у вигляді штучних перлів. Понад 95% перлів продаються в ювелірних сьогодні культивованих перлів, виходячи з таких місцях, як Австралія і Японія. До сплеску культивованих перлів, перли був бути експортований з дуже специфічних місцях у світі. До 1930 року Кувейт був одним з тих місць, культурної перлиною захоплення, що привело їх до пошуку нафти в якості альтернативного засобу водіння економіки.

Ювелірні вироби перли вже давно розглядається як вершина “жіночними” ювелірні вироби, кольє з перлами будучи улюбленої намисто з багатьох перших леді Сполучених Штатів. Джекі Кеннеді, Барбара Буш і багато інших були сфотографовані і пофарбовані в їх перловими намистом. У цих сучасних часів, більшість з цих намист з перлів були зроблені з культивованих перлів, які нічим не відрізняються від “природних” перлів на увазі. Єдино вірний шлях, щоб дізнатися, якщо перлина природно є рентгенівське ювелірних виробів.

Штучні перли зробили це так, що все більше людей можуть дозволити собі красу і пишність цього природного дива. У міру збільшення числа перли виробляється щорічно, легко зможе отримати ювелірні вироби перли, який вписується в ваш спосіб життя і бюджет.