типи діамантові сережки

Це не має значення, ви шукаєте подарунок або купувати щось для себе, ви повинні будете розглянути, коли сережки будуть носити, а також тип одягу, яку носитимуть і зачіску. Алмазні підвіски і раніше дуже популярні, але щось трохи менш консервативні, ви можете вибрати варіант алмазу обручі або алмаз Danglers.

Алмаз шпилька Елегантно простий сережки з одним діамантом мабуть прикріплений до мочки вуха без будь-якої підтримки. Насправді, є пошта, що проходить через мочку вуха і шпильки утримується на місці з гвинтом або Push-замок. Сережки з діамантами шпильки є найбільш нескладної сережок і виглядати надзвичайно з будь-який наряд. Алмазов, як правило, круглої або овальної принцеса вирізати і встановити в біле золото, жовте золото або платина.

Сережки з круглої або овальної форми відомі як обруч сережки. Повний сережки обруча мають діамантів по всьому колу, тоді як часткові обручі тільки камені вздовж переднього краю. Хаггі сережки щільно прилягати до мочки вух у той час як вільні або широкі сережки обруча може гойдатися вниз до плечей. Алмазний обруч сережки, як правило, утримується на місці з шарніром або запором.

Висячі сережки з діамантами є рядок каменів або конструкції прокласти набір звисає до плечей. Найбільш популярні типи люстри і падіння сережки. Люстри гламурний зовнішній вигляд, як вони відходять з кількома нитками, тоді падіння сережки виглядають більш складними з одного каменя або лінії висить алмазів.