фантазії модних браслетів

Є особливий випадок найближчим часом? Хочете виглядати на всі сто для великого події або вночі по місту? Перевірте деякі з найбільш гарячих (і найдоступніший) браслет тенденції, які допоможуть вам виглядати на все:

Манжети – У цьому сезоні це все про Браслет-манжета і урочистою є великий час, щоб додати великий красивий браслет, щоб ваш погляд. Арт деко тенденції з геометричним орнаментом і прокласти безліч каменів у верхній частині списку збігів. Старовинні частини з сувоєм налаштування і романтичні квіти Rhinestone також користуються великим попитом. Подивіться на манжетах, які мають кілька рядів кристалів, так як це ваш час, щоб світити і покласти на блиск.

Браслети і тенісні браслети – Тонкі браслети з веселкою дорогоцінні камені можуть додати стиль і стиль для будь-якого ансамблю, особливо всі чорні сукні. Додати яскраво-рожевий, лимонно-жовтий або смарагдово винаходити улюблену сукню. Носити кілька за один раз або шар їх між широкими манжетами. Удачи з цим поглядом, зрештою, як часто ви отримуєте шанс одягатися?

Пов’язані браслети – будь то кремезний шарм браслети прикрашені безліччю блиск, або товстих срібних злитків, які утворюють манжет, зовнішній вигляд громіздких аксесуарів дюйма Якщо ви виберете для заяви шматок, як це, тримати решту Вашого погляду простого і нехай браслет в центрі уваги.

Унікальний дизайн – Якщо ви відносите себе до моди сміливець, то вважайте, намагаються браслет з унікальному місці. Наприклад, обернути навколо змія браслет трохи інтригує і дуже помітно. Або, сріблястий і чорний корсет зашнурувати браслет можна додати трохи краю глем-року. Чорні камені дійсно сцени викрадач в цьому році, так що не бійтеся додати або чорний онікс бісерні прикраси до Вашого погляду.