чому ювелірний магазин срібла у вашій аптечці

Догляд за будь-яким типом прикрас зі срібла має важливе значення. Він повинен стати частиною вашої звичайної рутинної носити ювелірні вироби. Стерлінг срібні намиста, вишитий бісером намиста з срібла або просто намиста срібло потрапляє в цю “турботливі” категорії. Важливо, щоб зберегти ваші срібні ювелірні вироби в сухому, прохолодному місці, так як це дозволить уникнути окислення. Оскільки срібло реагує на сірководню та сірки в повітрі, виявляється нудним через деякий час і повинна бути відшліфованою і дбають про. Ці частинок в повітрі може заплямувати срібні ювелірні вироби і позбавити їх природний блиск. Найкраще, щоб зберегти ваші срібні ювелірні вироби замкнені наглухо у вашій скриньці, коли не носячись його, як вплив штучного або сонячного світла протягом тривалого періоду часу прискорить процес потускнения.

Якщо у вас є намисто срібло, зберігаючи його в тканину, щоб допомогти протистояти потускнению це перший великий крок. Не кидайте срібних ювелірних виробів в ящики разом з намиста з бісеру та інших форм ювелірних виробів. Вони труться одна об одну і створюють подряпин.

Купити гарної якості, рідкі польських і використовувати тканину для поліровки для вашого дорогоцінного ювелірних виробів зі срібла. Один великий рада для захисту намиста срібло є їх глазур’ю з тонкою шар єгипетського лаком. Якщо ви використовуєте провали срібло, не забувайте чистити їх добре, так як вони можуть стертися колір, якщо ви не будете обережні. Один з кращих і найбільш економічних методів очищення вашого намиста срібло, щоб зробити розчин м’якого засобу для миття посуду і води. Не забудьте зберегти всі сліди вологи з ваших прикрас сушінням їх повністю. Виразно зберегти ваші срібні ювелірні вироби від відбілювача або хлорованих басейнах.