Ви можете бути впевнені ваш діамант реальна

Опитування справжність алмазу загальним сьогодні, особливо за допомогою сучасних технологій, а деякі дуже хороші імітації алмазу. Якщо ви купуєте алмаз ви повинні придбати його з авторитетних місце. Якщо ви отримуєте діамант в подарунок від друга або коханої людини, не відчувають себе винними, якщо питання про справжність затримується в задній частині вашого розуму. Зрештою, людина, яка дала тобі дар нібито здійснив значні інвестиції. Вони заслуговують на те, щоб знати, якщо вони не отримують те, що вони заплатили. Так що якщо ви відчуваєте необхідність, щоб переконатися, алмаз, який у вас є реально, є кілька способів, які ви можете перевірити його. Якщо ви стурбовані тим, що ви можете ображати людину, який дав тобі дар, ці тести можуть і, ймовірно, повинно бути, зробили дискретно.

За допомогою тестера алмазів

Це електронний прилад, який є надійним для індикації Якщо алмаз реальні або стимулятор. Однак ви повинні знати, що муассаніт є єдиним кам’яним, чим може обдурити електронний тестер алмаз.

прозорість тесту

Це дуже простий тест, який будь-хто може зробити. Якщо алмаз не змонтовані, переверніть його і покладіть його на шматок газети. Ви не повинні бути в змозі прочитати друку через камінь. Якщо друкована з газети розбірливо, то ви можете вважати, що алмаз не є справжнім.

туман тест

Це ще один легко зробити тест. Помістіть алмаз близько до рота, і нехай вона пітніти, як дзеркало буде. Якщо він залишається туманним більше 2-4 секунд алмаз не реально. Справжній діамант буде розсіяти тепло миттєво, так що буде ясно, до того часу ви на це дивитеся. Однак, є одна проблема з цим тестом. Деякі ювеліри обмежить кубічного цирконію з справжнім діамантом і це те, що не відкрилося б з цим тестом

використовувати ультрафіолетове світло

Багато алмази будуть виставлятися синій флуоресценцію в ультрафіолетовому або чорне світло, тому наявність середовища сильним синім підтвердить, що це реально. Відсутність синього, однак, не обов’язково означає, що це підробка. Це може бути просто кращу якість алмаза. Якщо ви бачите дуже невеликий зелений, жовтий або сірий флуоресценції в ультрафіолетовому світлі, це може бути муассаніт

Ви, мабуть, хочете використовувати принаймні два із зазначених вище випробувань, якщо ви хочете перевірити алмаз на справжність. Сподіваємося, що ці тести поставить ваш розум в спокої, і ви не будете розчаровані.