Легко керівництво чотири Сі ювелірних виробів з діамантами

Якщо у вас коли-небудь купівлі ювелірних виробів, ювелірні вироби з діамантами, зокрема, ви, швидше за все, було розказано про чотири Сі алмазів. Але що все це дійсно означає, і як ви можете бути впевнені, що насправді те, чого ви хочете? Щоб допомогти вам у боротьбі купівлі ювелірних виробів з діамантами, ми виклали всі чотири з факторів легко зрозуміти керівництві.

Cut – З усіх чотирьох C, скоротив є єдиною характеристикою, яка є штучним. Кожен алмаз займає людина на ім’я катер, і він старанно ріже алмаз в тільки правильний шлях, щоб дати коштовність іскри. Як алмаз відображає світло, залежить від того, як алмаз скоротити. Ювелірні вироби з діамантами можна купити в ідеал, відмінне або дуже гарне Cuts. Чим краще вирізати, тим дорожче алмазів.

Ясність – це фактор, який говорить вам, як ясно алмаз. Багато недоліки не можуть бути видні неозброєним оком і ясності рейтинг допоможе нехай ви знаєте, як багато недоліків в ювелірні вироби з діамантами, ви дивитеся на. Є дві категорії, які використовуються для опису дефектів в алмазі; включень (які є внутрішніми) і плям (які є зовнішніми). Чим менше недоліків алмаза, тим більш дорогих і рідкісних алмазів буде.

Вага карата – це найпростіший з C, щоб зрозуміти. Вага в каратах просто розмір алмаза. Це також є одним з найбільших факторів у визначенні скільки коштує діамант.

Колір – кольорові діаманти оцінюються за шкалою від DZ. Алмази, віднесені D через F в кольорі вважаються безбарвними. Класи G через J вважаються майже безбарвний. Людське око може почати, щоб бачити колір алмазу починаючи діапазоні IJ.

Коли ви купуєте ювелірні вироби з діамантами, важливо звернути увагу на чотири Сі алмазів. Вони допоможуть визначити якість алмазу, що ви купуєте і допоможе вам переконатися, що ви отримуєте справедливу угоду.