Навесні каменях дорогоцінних каменів

Серед дванадцяти загальновизнаних сучасних каменях, вони коливаються в значно рідкості і ціні від таких дорогоцінних каменів, як розумними цінами перидота за серпень, на рубіни, сапфіри, діаманти та смарагди. Два з дорогих каменів, алмази і смарагди, знаходяться в тріо каменях весни: березень, AOS аквамарин, квітень, AOS алмаз, і в травні, AOS смарагд.

Як і всі каменях, історія аквамарин кріпиться до байки та легенди, і з часом став асоціюватися з певними якостями. Камінь, як правило, думав, щоб принести якусь удачу до власника або хоча б захистити їх від поганих, і цю рису, як правило, звужений більш конкретно в залежності від дорогоцінний камінь. У разі аквамарин, як припускає його назва, він вважається захисним моряків, і ще більш потужний при зануренні у воду. Крім того, як море, аквамарин блакитний, іноді з зеленим в ньому. Ясно блакитний аквамарин є більш цінним, ніж змішаний колір, і темніше блюзу є більш рідкісними, а також.

Більшість людей більше знайомі з квітня AOS Камінь, алмаз. Алмази є унікальним у багатьох відношеннях, які тільки додати до їх вартості. По-перше, алмази складаються тільки з одного елемента, вуглець, в той час як інші дорогоцінні камені представляють собою комбінацію з безлічі елементів, які приходять разом, щоб створити мінералів. По-друге, алмази тверда речовина на Землі. Вартість алмазів заснований на чітко певної системи, ви, напевно, чули +4 C, AOS. З перших ясність. Як і більшість дорогоцінних каменів, тим ясніше дорогоцінний камінь, тим він цінніший. Це означає, як немає (або принаймні дуже мало) в ній домішок. Друга C ріжеться, і на відміну від ясності, контролюється майстром. Діаманти бувають багато скорочень, таких як круглі, груша, і принцеса. Форма розрізу визначає, як блискучий алмаз, оскільки вона визначає, скільки інакше похилі поверхні (грані) існують для відбиття світла. З третього кольору. У той час як жовті діаманти стають все більш модними в недавньому минулому, безбарвні діаманти залишаються найбільш цінними і як такий, найбільш популярними. Нарешті, існує карат, вага алмазу.

Як будь-який, хто бачив Чарівник з країни Оз можу сказати вам, травень, AOS Камінь, смарагд, зелений. Це форма мінерального берилу, як вказане вище зеленувато-блакитний. У той час як зазвичай говориться про алмази, чотири Cs також може бути застосований, щоб пояснити значення різних смарагди. Представник свого часу в графіку Камінь, смарагди символізує яскравість і обіцянку весни.