Як скоротити витрати на кільця з діамантами

У періоди спаду, розкішні товари, такі як ювелірні вироби з діамантами, алмазами і обручки зокрема, важко собі дозволити. Таким чином, загальний споживач змушений шукати альтернативні шляхи, якими він чи вона може дозволити собі свої власні кільця з діамантами. Ось кілька ідей про те, як ви, повсякденному споживача, можна скоротити витрати на обручку:

• алмаз складається з 4 характеристик, або його 4 C, в тому числі його ясність, вирізати, колір і вага в каратах. Взагалі кажучи, чим вище алмазу якості і тим вище його вагу в каратах, тим вище його значення буде. Після цього клієнт може істотно скоротити витрати на кільці набір алмазних шкоди для будь-якої з цих 4 характеристик. Вибір на користь алмазу з більш низькою вагою карата або з низьким вирізати, ясність або вирізати класів дозволить знизити вартість кільця.

• Вибір нижньої каратного золота або напівдорогоцінних металів (наприклад, срібла і нержавіючої сталі), а високі-каратного золота, платини або білого золота обручка допоможе знизити вартість цього дорогоцінного товару.

• Вибір обручки з відносно простий дизайн допоможе вам у ваших пошуках доступного обручку. Кільце з простий дизайн, природно, буде дешевше, ніж один з декоративними, складні конструкції, які вимагають майстерності і краще більш пильну увагу до деталей.

• Вибір на користь кільце з напівдорогоцінним камінням або Камінь ще один відмінний спосіб економії на обручку. Камінь і напівкоштовні камені, такі як опали, граніту і онікса значно менш рідкісні, і як такий, менш цінний, ніж дорогоцінні камені, такі як рубіни або смарагди діаманти.

• Алмази є прекрасною альтернативою для діамантів. Обручки встановлені з необробленими алмазами стають все більш популярними у зв’язку з їх «зелені» звернення, їх eco0friendly шарм. Необроблені алмази дешевше, ніж діаманти, так як необроблені алмази не є оброблені в будь-якому випадку, випускаючи вартість різання і полірування дорогоцінних каменів.

• При виборі кільця, яке, з використанням перероблених металів, таких як нержавіюча сталь, залізо, срібло і т.д. Ці перероблені метали вступають за нижчою ціною і є екологічно чистими, що додає їм привабливості.