алмази в їх найчистішої формі

Більшість людей в західному світі знайомі з фразою, “Діаманти кращі друзі дівчини». Але що було б відповідну фразу бути, щоб описати захопленню що мають жменькою блискучі втратити алмазів, щоб насолодитися? Коли більшість людей думає про ці приголомшливих каменів, вони бачать їх у прекрасні кріплення ювелірних виробів, а не як вільні камені.

Це не йде рука об руку, незалежно від його форми можуть бути. Алмаз є найбільш бажаним, а найменш отримати, дорогоцінний камінь. Чарівність на купівлю виникає, від виблискуючих блиском чистого алмазу білий, але висока ціна перешкоджає тих на бюджеті від покупок, якими б привабливими камінь. На щастя, купівлю Розмонтувати алмази можуть бути хорошим способом для людей, щоб економити деякі гроші і, можливо, дозволити собі купити скелі бажанням їх серця.

У самому справі, деяких людей вважають, що наймудріші спосіб, щоб купити дорогоцінні дорогоцінних каменів, в тому числі алмази, є, щоб купити їх, то, перш ніж вони поміщаються в з екрану налаштування. Покупка діамантів фактично забезпечує кілька різних переваг перед покупкою таких предметів, як кільця з діамантами або сережки з діамантами, які вже є камені поміщали в установку.

Один привабливим перевагою демонтована алмаз є нижчою ціною, що відбувається з ним. Це часто менш дорогим, щоб купити вільні або Розмонтувати алмази, ніж вона є, щоб купити ці вже задано. Це просто тому, що витрати на дорогоцінні метали, що використовуються в установці повинна бути врахована, навіть якщо причина для покупки алмазів на камінь, а не налаштування.

Ще одна причина, щоб розглянути демонтована алмаз, що це набагато легше оцінити якість каменю, коли він не в обстановці. Деякі установки стилів можна легко приховати дефекти на алмаз. Дефекти зменшення значення каменю, тому важливо розглянути алмаз в найкращим чином. Ви можете легко купити камінь низької якості, якщо установка алмазу маскує або приховує недолік.

Є чотири різних граней алмазу використовується для класифікації камінь, і за якістю і за ціною. Використовуючи лупу ювелірного або мікроскоп, характеристики кольору, чистоти, вирізати і карат може бути визначено з точністю. Збільшення є корисний до розгляду ясність колір а також якість з розрізу.

Часто люди вважають за краще купувати алмази демонтована, так що вони можуть бути вони встановлені в конструкцію налаштування за своїм вибором. Це дозволяє дизайн, який є найбільш бажаним для їх особистого смаку, а іноді навіть на замовлення, але з діамантами найвищої якості.

Так само, як з камінням, які вже перебувають в умовах, діаманти можна знайти цілий ряд різних форм. У самому справі, часто їсти більше відбору в вільні камені, ніж в тих, хто вже встановлена. Найбільш розповсюджені скорочення алмазів смарагдовою, кругла, принцеса, радіант, овальні, і маркіза.