алмазів ограновування чому огранювання може зробити перерву або частина ювелірних виробів з діамантами

Діаманти красивих дорогоцінних каменів, незалежно від їх вирізати, ясність, кольору і / або карат може бути. З урахуванням сказаного, саме ці атрибути, які роблять камінь сприятливих для користувача або, можливо, їх не так багато, якщо вони нижчі, ніж очікується. Алмаз, який має краще ранжування щодо 4 C є більш сприятливим, ніж той, який не робить. Це один атрибут зокрема, скоротити класу, який може зробити перерву або прикраса. Наступне буде виділити, чому це так.

розрізу є те, що визначає, як світло проходить через дорогоцінний камінь

Як алмазу вирізати буде диктувати, як і світло проходить через камінь. Це відомо як належне кутів і є ключовим компонентом у класифікації камінь як мають хорошу оцінку вирізати або той, який не так високо цінуватися в ювелірному світі. Якщо його ріжуть без належного кутів і не першорядне стандартам, то це може пошкодити загальному рейтингу якості в довгостроковій перспективі. Таким чином, ви хочете забрати алмаз, який відповідає GIA або AGS огранювання стандартам.

погано тесаного каменю не буде виробляти кращі результати

Крім того, якщо погано обрізані камінь виготовлений, огранювання не настільки висока. Ограновування, які будуть затребувані покупцями часто є одним де дорогоцінний камінь скоротити пропорційно і з великим досвідом. Камені, які мають невідповідні пропорціям не відображатиме світло, а залишать камінь виглядає набагато нудніше, ніж варто було б. Тому, покрій камінь може зробити перерву або частина ювелірних виробів з діамантами, якщо це не зроблено ефективно.

симетричними гранями є обов’язковим

Клас огранювання також бути заснований на межі алмазу. Грані повинні бути симетричні послідовності, оскільки це допоможе алмазу бути високоякісними дорогоцінних каменів. Симетрична грані того, щоб алмаз буде взяти в світ і відображають його, щоб зробити захоплюючий дорогоцінний камінь у природі. Симетрична функція аспект є ще одним способом, в яких ці визначення класу камінь буде судити про його сприятливих характеристик і придумати підсумкової оцінки.

вважається оцінка огранювання єдиним визначальним чинником?

Хоча менш сприятливими класу діаманта може зменшити загальну красу алмазу, це не є єдиним визначальним фактором при спробах визначити якість алмазу. Тим не менш, важливо мати на увазі, що ступінь огранювання грає вирішальну роль в оцінці ступеня алмазів і назвавши його справжнім скарбом або той, який є адекватним ще не може бути кращим, це могло бути в кінці.