все про білому золоті

що є біле золото?

Біле золото є сплавом золота та інших металів білий, який має срібло, нікель, платину і паладій. Те ж, жовте золото, біле золото також може бути 18-каратного, 14kt, 8kt або будь карат. 18-каратного білого золота становить 75% золота змішують з 25% інших матеріалів називають срібло і паладій. Колір цього золота білого кольору.

Властивості білого золота

Властивості білого золота зазвичай варіювати залежно від фактичного метали, використовувані в ньому і пропорції, яка використовується в ньому. Таким чином, білі сплави золота може навіть бути виконано на замовлення для будь-якої конкретної мети, наприклад, сплавів з використанням нікелевого, як правило, дуже важко, і дуже сильно, так що вона може бути використана для кільцями і штифтами. Білий сплавів з використанням паладію досить м’якою і більш гнучкою і може бути використаний для подальшого налаштуваннях провести дорогоцінний камінь.

Біле золото насправді говорити біле, його фактичний колір сірий сталевий колір, який, як обробляють родію, що робить готове біле золото з’являтися білого кольору.

ювелірні прикраси з білого золота

Ви можете знайти всі види ювелірні прикраси з білого золота сьогодні. Від шпильок до брошки в ланцюзі, намиста, браслети і кільця, чудові ювелірні прикраси з білого золота дуже сході знайти. Далі білого золота весілля заборони і взаємодія кірки набирають популярність з кожним днем.

турбота про білому золоті

Білого золота кільця покриті родієм. Родій само, як і платина, а також має багато загальних властивостей своєї включаючи його білим кольором. Просто тому, що природний колір білого золота світло-сірий, родію робить біліше білого золота. Оскільки в кінцевому рахунку, родій точить білого золота повинні бути повторно родием кожні 12 до 18 місяців.

Все, що біле золото ви не вибрали, однак ви вирішили придбати його, біле золото дуже красивий. Отримайте те, що ви хочете, і насолоджуйтеся!