за білі камені – кольорові діаманти

Коли алмази обговорювалося, візуальний образ, який приходить на розум, є одним з ясні, білі діаманти. Кольорові алмази, однак, являють собою ще один сегмент ринку алмазів, яка стає популярною.

за білі камені – кольорові діаманти

Діаманти найкращі друзі дівчат, йде стара пісня Мерилін Монро, і існує дуже мало жінок, які можуть протистояти принади діамантів. Цей красивий камінь, з його відносини до романтики і любові, пропонує безліч жінок настроїв і екстравагантність вони жадають. Однак алмаз сьогоднішніх любителів шукаєте більше, ніж просто типовий круглий, білий алмаз минулих років. Тепер, жінки цікавляться багато кольорові діаманти доступні.

Є обмежена кількість кольорів, що алмази можуть входити Вони варіюються між сталевою сірий, білий, синій, жовтий, помаранчевий, червоний, рожевий, фіолетовий, коричневий і чорний. Найдорожчі і рідкісні усіх кольорових діамантів є червоний алмаз, але всі кольорові алмази можуть бути дорогими. Все залежить від їх вирізати, ясність і вага в каратах (колір відрізняється тим, що кольорові діаманти не підпадають шкалою кольорів). Синій є другим найбільш рідкісних і дорогих алмазів. Алмази, таких як яскравий алмаз Надія падіння в цю категорію.

Жовті та рожеві кольорові діаманти є одними з найпопулярніших кольорових діамантів, зробив так, бо кілька знаменитостей в останні роки були зроблені обручки з цими квітами. Вони не так рідкісні, як червоні діаманти (більшість торговців алмазами ніколи не побачить цей колір алмазу) або блакитні діаманти (вони рідкісні, а також і тільки видобуваються в двох конкретних місць в Австралії та Південній Африці), але жовті та рожеві діаманти бути настільки ж красивою.

Ціна кольорового діаманта визначається інакше, ніж безбарвний або білий алмаз. З безбарвний алмаз, тим світліше камінь, тим вища якість. Це протилежно для кольорових алмазів – загалом темний відтінок, більш дорогим і більш високі якості алмазу. Жовті алмази можуть змінюватись в ціні від починаючи приблизно $ 10 000 все, аж до $ 20 000 за карат (алмази менше 0,8 карата, часто до 20 відсотків дешевше). Рожеві алмази можуть варіюватися від $ 10 000 все, аж до $ 250 000 за карат рожевий алмаз, який розрахований “яскраві фантазії”.

Вибір придбати кольорових діамантів може бути дорогим пропозицією. Ці алмази не так часто, як білі або безбарвні різноманітність, і тому вони можуть бути важко знайти. Це, звичайно, робить їх ще важче дозволити собі для вас і мене. Вони вносять великий твердження, однако. Якщо ви дійсно хочете, щоб нічого собі жінку ви любите, купіть їй одну з фантазії кольорових алмазів.