рубіни і смарагди плекати душу Різдво

Що може бути використана для представлення душевний і теплий кольору Різдва і зберегти свої спогади на все життя? Як щодо концентрованого червоного рубіна і пишні зелені смарагдові? Виявлено від утроби рубін природи і смарагдового праву символізують святкові і теплим Різдво. З одного боку, де інтенсивний червоний рубін є втіленням чистої пристрастю і відданістю, смарагдово-зелений є символом альтруїстичних Землі і процвітаючою природи.

У той час як ми говоримо про варіантів, наявних в ювелірний рубін і смарагд колекції можна продовжувати нескінченно. Вона починається з простою і стильний дизайн пасьянси в кільця, кулони, сережки і йде до красномовним моделей дизайнера. Крім цього є багато варіантів, доступних для дитини і діти ювелірних виробів, таких як людина, снігу або Різдвяна ялинка прикрашена рубіном або смарагдово акценти. Квіти і метелики моделей однаково захоплюючим для дітей, а також дівчаток-підлітків.

Тому що ці камені є багаті і теплі в їхній зовнішній вигляд і колір рубінові кільця або смарагдового кільця є хорошим варіантом для подарунка вашої подруги і дружини с. Ці камені можуть бути правильно використані для представлення пристрасті і романтики. Ви можете вибрати з повсякденного носіння кільця пасьянс або може піти на випадкові конструкцій знос таких алмазів оправі кільця коктейль або декількох кам’яних конструкцій.

Сережки і підвіски є хорошим варіантом для подарунків ваша мати, сестра або дочка с. Перейти на сучасні конструкції, які є досить універсальними, щоб піти з різних вбрання і можуть бути узгоджені з іншими прикраси. Перейти на набори, а не окремі шматки, якщо ви обираєте для дуже докладний і увагу шукає конструкцій. Якщо ви не впевнені, про смак власник просто дати їм грошей ваучер на свої улюблені ювелірному магазині або взяти їх з собою, щоб вибрати для них.

У той час як рубіни важко, смарагди є більш м’якими за своєю природою. Якщо смарагд ваш вибір каменю, піти на безпечні варіанти як кулон і сережки замість кілець. Навіть якщо ви хочете вибрати кільця, отримати їх встановити в рамку або циганський обстановці. Рубін на іншого боку, це добре для всіх типів варіантів і конструкцій. Обидва камені оцінюються за ознакою їх колір. На повинні дивитися на камінь з яскравим і первинного збагаченого відтінок. Крім смарагдів трохи включені, ніж рубін, але насичений колір каменю робить для цього.