створити свій власний кільце – Кращі поради з діамантами

Просто дивно, як багато людей не розуміють, що вони можуть створювати свої власні кільця з діамантами за допомогою користувацьких ювелірів. Деякі кільця конструкції, як просто, як вибір каменю та встановлення в бюджеті ціновому діапазоні, в той час як інші конструкції обручку тягне за собою набагато більше вхідних від покупця про те, як кінцевого кільця з’являється.

Якщо ви хочете створити свій власний кільце з діамантом, то які кроки необхідні? Майте на увазі відмінності в єдиний у своєму роді і одне кільце, де ви робити вибір з обмеженого вибору на дисплеї. Найпростіших кільцевих наскільки індивідуальний дизайн стурбований потрібно кілька основних кроків.

1. Вибору стилю та / або форми алмазу ви хочете. У деяких випадках, це буде мати пряме відношення до стилю кільця можна використовувати, щоб тримати камінь.

2. Виберіть стиль кільце і матеріал, такий як платина, золото або срібло.

3. Виберіть ціновий діапазон. У деяких випадках це може прийти раніше, в процесі відбору, оскільки вона впливає на перші два вибори.

4. Виберіть вага в каратах на основі параметрів, доступних після кроку 3.

5. Виберіть клас алмазу або кольору. Знову ж, варіантів буде зменшуватися в міру бюджеті сума знижується.

Це стандартний спосіб, що ви можете створити свій власний кільце з діамантом. Ви можете очікувати, щоб заплатити трохи більше за кільце ви собі дизайн, але якщо вам знайти ювеліра, який пропонує конкурентоспроможні ціни на сировину, Ви можете все ще сподіваються отримати цінну частину товару за розумною ставкою.

Чому структура ціноутворення між різними ювелірів?

Суть ви платите за кільце може змінюватися дуже багато засноване на ювелірний ви використовуєте. Мало того, що деякі ювелірні ціни вищі, тому що вони дають вам більше можливостей, коли ви створюєте свій власний кільце з діамантом, але їх націнки на алмази може бути значно вище, ніж можна знайти десь в іншому місці.

Ювелірні торговці, які займаються в обсязі можуть продавати свою продукцію за менші гроші з-за розриву вони отримують від своїх постачальників. Коли ви купуєте в Інтернеті, ви, ймовірно, поняття не маю, в обсязі реалізації продукції компанії ви маєте справу з має. Це ще одна причина для перевірки з більш ніж одного джерела за кращу угоду.

Деякі ювеліри не можуть мати однакові стандарти як інші у виборі каменів, і їх кільця можуть коштувати менше, тому що ваш вибір з більш дрібних діамантів і нижніх якості. Кольорові метали, використовувані в кільцях може бути так, що кільця можуть бути продані за менші гроші. Прочитайте все документацію, щоб дізнатися, що ви отримуєте дорогоцінні метали замість позолочених предметів.

Задавайте будь-які питання, які ви вважаєте за необхідне, перш ніж ви ювеліра зробити користувальницький кільце, тому що більшість спеціальні розпорядження не можуть бути повернені. Якщо ви не зовсім розумію небудь про пропонований спеціально створених обручку, не приймати рішення, поки не отримаєте відповіді на свої запитання.