як застосовувати одеколон

Багато людей не турбуються про правильному шляху застосовувати одеколон, і вони просто почати бризок геть. Є деякі люди, які часто по-застосовувати ці одеколони й замість того, пахне хорошим, вони зазвичай мають зворотний ефект. Якщо ви не хочете бути одним з цих людей, то ви повинні зайняти деякий час, і дізнатися, як правильно поставити на одеколону.

Перше, що ви повинні зробити, це знати різницю між духами і одеколоном. ‘Силу’ є єдиною відмінністю між цими двома ароматами. Кельн, як правило, триває протягом декількох годин, тоді як парфуми більш міцного. Повертаючись до застосування частини, визначити пляшку, в якій Кельні представляється вам. У разі, якщо є пляшка, що не розпилює, це не означає, що одеколон може застосовуватися у великих кількостях. З іншого боку, якщо є шприц пляшку потім використовувати тільки чверть шприца. Було б наводить застосовувати ці парфуми або одеколон на точки пульсу.

Точки пульсу, як правило, кращих районів застосовувати одеколони, так як ці райони мають більше тепла, що б активувати аромат. Кілька моментів імпульсу включають зап’ястях, шиї або у всіх інших областях, де ви можете відчути свій пульс. Якщо застосувати духи на вашій точки пульсу, запах буде рівномірно розподілений по всьому тілу. Існує поширена помилка серед багатьох, що якщо вони застосовують більшу кількість духів, люди були б в змозі відчувати запах їх краще. Це абсолютно не відповідає дійсності. Як правило, крихітні краплі достатньо, щоб активувати аромат в атмосферу. Таким чином, ваша одеколони буде тривати довше. Це ідеальний спосіб застосувати одеколон або парфуми.