як зберегти дизайнерські сумки руку, дивлячись новий

Жінки несуть свої гаманці майже скрізь, у тому числі у громадських туалетах, спортивні заходи, димні бари і навіть дошкільного навчання. Безумовно, самим здійснюється мішки в кінцевому підсумку випадково встановили в таємниці калюжу або дотику липких рук, тому для того, щоб тримати їх мішки схожий новий жінкам потрібно знати, як правильно доглядати за своїми улюбленими мішки руки дизайнера.

очищенню гаманців правильно

Правильна чистка методів гаманці варіюється залежно від пакету і матеріалу він зроблений. Іноді мішки знижка конструктора приходять з інструкції з очищення, які є корисними, коли його час, щоб очистити сумку. Нейлонові мішки, мабуть, найпростіший у догляді, бо вони міцніші і водостійкі. Стандартні вдома чистячих засобів можна використовувати скраб від будь-якого плями, що робить рішення пляма шматок пирога. Взяти до відома, а до очищення по нейлонової сумці, перевірте його маленький куточок сумці на всякий випадок знебарвлення відбувається. Більше того, нейлонові мішки знижка дизайнер, ви навіть можете прийняти профілактичні заходи – спрей ваші сумки з тефлоновим або Scotchguard.

Гаманці шкіряні представляють щось на зразок проблеми, коли справа доходить до навести блиск їх, тому що їх очищення може змінити їх колір або зовнішній вигляд. Крім того, важливо відзначити, що шкіряні сумки дизайнер рука не повинна бути очищена з продуктами для прибирання будинку. Замість цього, визначити, який тип плями на шкірі, а потім йти звідти. Наприклад, нові плями крові або харчування можуть бути очищені за допомогою вологої тканини, але масло або мастило на основі плями можуть бути очищені шляхом розміщення абсорбуючого матеріалу, такі як крейда, на пляму близько одного дня. Для специфіку по догляду за шкірою та видалення плям, має сенс, щоб зв’язатися з шкірою фахівці, щоб ви часом не викликати ваші сумки знижка дизайнера більше шкоди, ніж користі.

Коли справа доходить до тканиною гаманців, то краще взяти їх лікувати у довіреному хімчистку. Це рекомендується, тому що, якщо пляма випадково втирається в тканини, коли вона очищається від новачка це може зруйнувати сумку назавжди.

Інші поради щодо вибору

Щоб переконатися, що дизайнерські сумки руки не повинні бути очищені занадто часто, усвідомлювати які сумку ви берете з собою протягом дня в зоопарку або вночі на місто. Якщо ви думаєте, є хороший шанс, що ви можете встановити свій гаманець вниз в несподіваному речовини, то не забудьте взяти простий в чистій гаманець з вами. Крім того, регулярно перевіряючи над вашої сумки для плями або плями можуть допомогти вам вирішити плями рано, що означає, що вони будуть легше вийти в довгостроковій перспективі.