історії мови кільця

В останні два десятиліття спостерігається великий сплеск популярності ювелірних виробів тіла. Люди, особливо в західних культурах, стають все більш і більш зацікавлені в цій тенденції. Можна знайти ювелірні вироби тіла у всіх аспектах засобах масової інформації та на багатьох відомих знаменитостей. Найпопулярніший пірсинг, ймовірно, пупка і пірсинг язика. Насправді, ювелірні вироби тіла зовсім не “новий” тренд. Тіло прісучкі були далеко, щоб виразити себе й ідентифікувати себе протягом тисяч років.

Історично склалося, що ацтеки, Хайда, Kwkiutul, майя Центральної Америки і Tlinglit племен в північно-західній Америки були митної пірсинг. Він часто використовується як форма самопожертви або з релігійних причин у цих культурах. Мова кільця вважалися особливо святе в цей час, тому що це був спосіб привернути кров на догоду божествам. Крім того, це допомогло б одного досягнення зміненого стану свідомості так шамана (священик) був легше в змозі спілкуватися з духами.

У індіанських племен, пірсинг язика та інших ювелірних виробів тіла були consdered спосіб привести людей ближче до своїх богів через кровотечу. Ацтеків і майя племена повідомляється проколювали свої перегородки, частина носа, з’являються жорстоким і страшним своїм ворогам. Замість того, сучасні ювелірні вироби стали день, вони використовували кістки, бивні і пір’я, як ювелірні вироби тіла.

Сьогодні, мова кільце, а також інші пірсинг тіла, перш за все, для декоративних причин. Вони є засобом самовираження і особисті прикраси. Ювелірні вироби використані, як правило, виготовлені з хірургічної сталі, і в той час як його часто називають мову “кільце”, він не схожий на круглу форму, що це може означати. Насправді, це прямий або вигнутою штангою з м’ячем пригвинчена до кожного кінця. М’яч на дні часто набагато менше і використовується тільки для запобігання штангу від вислизання. М’яч на верхній використовується для прикраси і вирази.

Пірсинг язика часто робляться з довшою штангою, щоб для набухання під час загоєння. Після мовою повністю видужав, багато власників переключитися на менше кільце для повсякденного носіння.