Khloe Kardashians нові приголомшливі кільця

Один з моїх улюблених пар є ах так досить Єва Лонгорія і Тоні Паркер великий, знаменитий бал Шпори охоронця. Хоча всім відомо, Тоні Паркер має ряд кілець у своєму репертуарі, красиві та унікальні обручку Piaget часто залишається непоміченою.

Навіть у високих ринків профілю, як Беверлі-Хіллз і Лос-Анджелесі, як обручки Паркер-Лонгорія задихається розіграші вдячність. Повідомляється є навіть за мірками Лос-Анджелеса в достатку вільні алмазів.

Як фантастичний штрих, дизайнерські кільця зроблені дві смуги, які «нерозривно пов’язані, повертаючись разом для вічності”. Всі GIA діаманти Лос-Анджелесі може запропонувати, не може заповнити ті прекрасні романтизму.

Я завжди люблю, коли є кілька характерних рис. Були кілька, починаючи з французької гравюрі це так, як Тоні, ряди однозначно квадратної огранювання, акцентованою білої бази золота, два ряди.

Ось остаточний згадка – Кільце Єви було 107 окремих алмазів. Схоже, я Material Girl зрештою.

Хлое Кардашян спортивних новою красивою діамантове кільце, і це гігантське! Ламар Одом повідомляється прикрашав чудовий 9-каратного весільні кільця Лос-Анджелесі на палець своєї нареченої. Пара провела два дні думав про ідеальне кільце, перш ніж іти з унікальним обручки дизайнер Лос-Анджелесі. Разом з нею сяючий діамант бенгальський вогонь вона носить її проклали група, яка також виступив дизайнером Вардан Витончені ювелірні Лос-Анджелесі. Реальність зірка була помічена миготливий її красиві весільні кільця Лос-Анджелесі, поки вона, і про виконання Старбака працює, щоб зробити невеликі поїздки в хімчистку. Для отримання додаткової інформації відвідайте http://www.losangelesdiamondseller.com/