де ж “ювелірної” слово походить від

Просто згадка слова комплекти ювелірних виробів імпульси гоночної багато жінок. Ювелірні вироби є те, що жодна жінка ніколи не може заперечувати. Проте, як і всі ювелірні вироби і все інше, також змінюється протягом багатьох років протягом десятиліть.

Слово «Ювелірні вироби» походить від сенсу “jocale” латинське слово “іграшка”. Справжнє ім’я церковному перекладі Старого французького “JOUEL. Слово вимовляється як ювелірні вироби “в європейських англійською, ювелірні вироби, як правило, визначається як будь-який шматок прикраси складаються з дорогоцінного матеріалу (дорогоцінне каміння, благородні метали і т.д.).

Ювелірні вироби є одним з найдавніших видів прикрас. Перші сліди ювелірних виробів були помічені серед африканських народів. У ті часи ювелірні вироби були в основному складається з кісток, зубів, раковин і каменів. Не тільки зовнішній вигляд, використовувані матеріали, а мистецтво виготовлення ювелірних виробів, але навіть основну функцію ювелірного також змінився за ці роки.

Основна функція ювелірних виробів

1. В якості засобу зберігання багатства

2. Відображення соціального статусу (який у деяких відносинах також підпункту до колишньої точці)

3. Функціональне використання (контакти, стружка тощо)

4. Символізм (символ своєї віри, релігії, шлюб і т.д.)

5. Середній особистого самовираження, творчості.

З часу відкриття з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, ювелірних виробів була переважно засобом збереження багатства і, отже, відображення соціального статусу, а також. У Стародавньому Римі, носить кільце з дорогоцінного металу був символом різних соціальних класів. Металу кільця також використовується для позначення зростання людини, що носить і закон забороняв рабів або робочих носити золото.

Ювелірні вироби також почав в якості інструменту для кріплення предметів одягу і так, брошки й затиски з’явилася на світ. Хоча ці частини були спочатку функціонально, але з часом навіть вони розвивалися, щоб більше декоративний елемент.

Ювелірні вироби також прикрашена як символ релігії, віри чи шлюбу. Обручки та обручки були важливою частиною християнської традицією для багатьох століть.

Ювелірні вироби як засіб самовираження, творчості одного з найстаріших і, ймовірно, найбільш аплодували функції. Що може бути краще використовувати, ніж той, який змушує вас відчувати себе красивою? Це також пояснює зростаючий попит ювелірного мистецтва, який підкреслює більше на дизайн і творчості, ніж використовуваних матеріалів.