онлайн покупки дорогоцінного каменю

Я чув, що багато людей мали невдалий досвід покупки дорогоцінних каменів, а деякі, на мій погляд, були жахливі. Загальні теми у їх взаємодії включають в себе:

* Дійсно не «знають”, репутація продавця.
* Колір дорогоцінного каменю в руці було по-іншому, ніж те, що бачив в Інтернеті …
* Продавець стягується неабияку суму, коли дорогоцінний камінь був повернений.

І цей список можна продовжувати і продовжувати … Якщо Ви ще не пройшли через подібний досвід, або ти дійсно веб-підкований споживачів або ви тільки що були щасливі.

Давайте почнемо з загального списку речей, щоб розглянути в процесі виготовлення дорогоцінних каменів успішної покупки. “Список” включає в себе наступні елементи, які повинні бути розглянуті перед покупкою дорогоцінних каменів.

Від кого і де купити

Хто ви плануєте робити бізнес з і де вони знаходяться можу сказати вам багато про дорогоцінному камені роздрібної торгівлі. Це дорогоцінна роздрібного зі штаб-квартирою в країні або вони є іноземні компанії з присутність в Інтернеті? Цей факт, як правило, розкривається на раз, коли ви зробите компенсацію, але не завжди. Весь іноземний – внутрішнє питання гідний окремої розмови в цілому, але ви повинні вирішити, що ви найбільш комфортно.

що вони пропонують

Це питання можна відповісти, просто поглянути на загальний діапазон якості дорогоцінних каменів рітейлер пропонує на своєму сайті. Чи дорогоцінний камінь роздрібного нести низькосортної дорогоцінні камені, повноцінна або широкого спектру якості? Це повинно дати вам гарне уявлення про роздрібної торгівлі.

Чому від цього магазину

Це питання насправді сама за себе …. тому що ви хочете мати якість дорогоцінного каменю. І ви, мабуть, хочете, щоб спробувати зрозуміти, чому компанія, чий дорогоцінний камінь ви переглядаєте, знаходиться в дорогоцінний камінь бізнесу.

Коли я отримаю дорогоцінний камінь доставкою?

І, нарешті, це питання має справу з такими запитами як: Коли мій дорогоцінний корабель замовлення і яким методом? Чи існують якісь додаткові збори при перевезенні дорогоцінних каменів? Коли найкращий час року, щоб придбати якісний коштовний камінь? Задаючи такі питання, ви дізнаєтеся свій дорогоцінний камінь роздрібного краще і може прокласти шлях для довгострокового, успішного відносини з вашим дилером дорогоцінних каменів.

Таким чином, важливо зрозуміти, репутація компанії, з якої ви хочете зробити покупку дорогоцінних каменів і їх якості та ціни відповідно з Вашою загальним очікуванням.