стек тих rings_ сучасне і беруть вироби Кільця

Є багато типів вироби Кільця, доступних сьогодні. Більш сучасні тенденції в кільцях є стек кільце, яке робить, як випливає з назви, різні кільця, які складаються разом.

Срібні кільця стек більш популярні, ніж золото в основному з-за різних Вартість золота висока. У зв’язку з можливістю збору цих кілець стерлінгового срібла 925 дозволяє потім відносно доступним для більшості яка дозволяє власникові продовжувати додавати до своєї колекції з плином часу.

Ви не будете час вичерпуються ідеї найближчим часом з цими кільцями, як Є так багато стягнути з кільцями Справжня дорогоцінних каменів, таких як гранат, аметист, перли, щоб яскраво кольоровою емаллю квіти та червоні серця. Стек ювелірні дозволяє створювати унікальне і особливе прикраса саме для вас.

Якщо Ви шукаєте для вашого першого збірника кільце стека потім розглянути те, що знаю, як “готові компонувати” Це колекція стек кілець, готових і в цілому входять в набори з трьох, чотирьох або п’яти кілець, щоб ви почали. Зі стека кільце пропонує деякі великі готових стеків.

Деякі з наших улюблених готові стеки від зовнішніх викликів стека;

Red Kiss, яка складається з трьох кілець, одна з червоним серцем кубічного цирконію, кільцевої смугою з відкритою конструкцією ‘X’ і кільце з двома поцілунками вихором. Ідеальний подарунковий набір для коханої людини.

Ebony & Ivory “, яка є більш широкий набір з чотирма кільцями і відмінно підходить для тих, хто любить чорне і біле, як цей набір оформленому в чорно-білою емаллю кольорів, кубічний цирконій кільця для цього мало засліпити і перли кільця для елегантності. Це кільце дійсно є глибини з різної висоти кільця.

Кожне кільце буде мати різну висоту і деякі з них призначені, щоб сидіти трохи вище інших. При покупці окремих кільцях це завжди варто мати один або два різних простих кільцях групи, як вони діятимуть в якості прокладки між двома великими кільцями дизайну.

Незалежно від вашого смаку, завжди буде щось у світі кільце стека для вас, будь це в золоті або сріблі.