Історія символіки алмазів

Сучасне сприйняття є те, що діаманти є вищим вираженням любові. Це багато в чому завдяки агресивній рекламній компанії в засобах масової інформації через виходи, наприклад, фільмів, журналів і газет. Тим не менш, діаманти мали символічне значення перш, ніж вони стали широко доступні і популярні. Ось коротка історія символіки алмаз.

Всупереч поширеному уявленню, англійські та голландські у Південній Африці не були першими докласти символіки будь-якого типу алмазу. Стародавні індійці були першими, щоб зробити це. Алмази в стародавній Індії вважалися рідкісними талісмани і хороші передвістя удачу тих пір, поки не видужав. Якщо це так, вони могли б зробити людину непереможним і безсмертним. Однак, ті алмази, які мали дефекти повинні були уникати будь-яку ціну, оскільки вони розглядаються в якості арбітрів смерті і руйнування.

На додаток до цього, індіанці додається релігійної символіки в алмаз. За їх словами, божество Індра використовував діамантами зброю для досягнення своїх різних подвигів. В буддизмі, алмаз являє істину, так що це було розглядати як дорогоцінний камінь, який відображення чесність людини.

Як тільки стародавні індійці пішли в історію, алмаз залишається досить неясним предметів. Золото і срібло розглядаються як значно більш важливим, особливо в Європі. Тим не менш, в 1450 австрійським принц на ім’я Максиміліан вирішив запропонувати своїй коханій, Марією, з діамантами обручку. Це було практично нечувано, а тому, що дорогоцінний камінь був настільки красивим, європейці почали розглядати алмази дуже цінний товар.

У 1800-х роках, масивні родовища алмазів були виявлені в Південній Африці. Європейці, особливо англійської, кинувся до Південної Африки, щоб вигоду від того, що було до цього моменту не вважався коштовністю обмежується аристократії і багатих верств англійського суспільства. Англійська не надав символізм з алмазами, крім того, що це було рідко і може встановлювати високу ціну, тим самим забезпечуючи продавця розкішних майбутньому.

У 1940 році основним постачальником алмазів у світі, Де Бірс, була в кризі, оскільки алмази ціни були найнижчими вони коли-небудь були. Вони зробили деякі дослідження і виявив, тха в деяких країнах, таких як Сполучені насичує алмазів було пораховано романтичний маркер. Де Бірс потім вирішив заробити на цьому і змінити символіку алмазу постійно, щоб бути остаточним вираженням любові і відданості справі за добре відомим бліц ЗМІ, які беруть участь такі гасла, як “алмаз назавжди” і “Алмаз кращий друг дівчини.”