Семюелс ювелірів

За останні кілька років спостерігається узгоджені зусилля більшості клієнтів повідомляти про своє точне досвіді з різними бізнес в Інтернеті у найдрібніших деталях. Мета більшості клієнтів є, щоб заборонити іншим міцного їх негативного досвіду і заохочувати людей купувати з інших місць. Промисловості ювелірного магазину було особливо сильно ця тенденція з ювелірного магазину відгуками їх як надзвичайно негативним. Один з магазинів, які постраждали від цього Семюелс Відгуки ювелірів.

Семюелс ювелірів є одним з найстаріших ювелірних рітейлерів у США, відкривши свої двері в “Будинку Лаки Обручки” у Сан-Франциско в 1891 році. Протягом наступного століття, компанія розширила поки магазини не були присутні в кожному великому місті в Сполучених Штатах. Їх онлайн-операції є недавнє доповнення до їхнього бізнесу. І, як і всі ювелірних рітейлерів, вони прагнуть забезпечити досвід онлайн, який майже ідентичний тому, який відбувається у своїх магазинах, в тому числі тільки продажем алмазів, безконфліктний.

Одна з речей, яка приваблює численних клієнтів Семюелс є їх політикою повернення 30 день і 180 днів своєї валютної політики, в якому нові елементи у відмінному стані можуть бути повернуті і або повне повернення буде переданий або можуть бути обмінені, залежно від того, як довге час минув. Крім того, вони мають швидкості доставки. Однак, якщо онлайн відгуки клієнтів повинні були бути використані в якості одноосібного судді, Семюелс ювеліри повинні закрили давно, і втрачених клієнтів до конкурентів, як Zales і Кея.

Переважна більшість інтернет-огляди Самуїла магазині швидше негативний. Найбільша критика їх обслуговування клієнтів, мабуть, впав в якість, так як початковий власник намагався повернути гроші клієнта на роботу, яку вони не повинні були платити за і замість досить грубі і зверхньо по відношенню до клієнтів. Інша головна скарга в тому, що продавці спробувати зробити додаткові продажі, руйнуючи власну свою продукцію і іноді ігнорують клієнтів в магазині. Менше питань відносяться алмази випадання свої налаштування і деякі незначні Місце питань.

Проте всі клієнти дають Семюелс ювелірів управлінської команди захоплені відгуки. На думку багатьох клієнтів вони часто роблять все мислиме, щоб догодити клієнтам, у тому числі видавати повернення і догану своїм співробітникам за погане обслуговування клієнтів. Крім того, якість ювелірних виробів, алмази та інші дорогоцінні камені, як правило, високої якості.