Техномарін керамічні годинники від скромного початку лідерами на ринку

Франк Dubarry Сан-Тропе Technomarine заснував у 1997 році. Спочатку він тільки створив свою колекцію високого класу швейцарські годинники для чоловіків. Дивлячись у бік моря для натхнення, Dubarry зробив годинник для тих, хто любить, щоб досліджувати в океані, але і додавання дуже елегантні, чудові дотик до них. Його Техномарін годинник для чоловіків являють собою найбільш багатих суспільств, і сьогодні, вони продаються в усьому світі.
Хоча він розпочав у Сан-Тропе, Technomarine зараз знаходиться в Женеві. Навіть у нашому сучасному, стрімко мінливому суспільстві, Technomarine продовжує рости і створити годинник, який ніколи не вразити. Чудову функціональність і незаперечним апеляцію одного з цих годин роблять їх лідером в годинній індустрії. Озброєний нонконформістського мислення, це годинникова компанія відривається від обмежень того, що це модно або в стилі. Замість цього, вони завжди залишаються вірними фірмовий стиль, який спочатку зробив Technomarine таким знаменитим.
Асортимент включає в себе Техномарін годинники чоловічі годинники та жіночі годинники. Вона також має вибір конструкцій унісекс. Колекції розділені і охоплює вибору барвисті і камінь-набір моделей хронографа на додаток до більш класичним розумний і гладкий годинник із зображенням великий вибір дорогих керамічних конструкцій ремінця. Техномарін годинник включають починаються яскраві і шикарні квіти; дальності Chrono і рамка Cruise золота спектр включає в себе, наприклад, дуже складний і літо надихнули кольори, такі як рожевий, білий і фіолетовий, на додаток до класичним чорним, всі з сучасною прозорою ремені гелю (рамка золота спектр Cruise також оснащені рожевого золота обрамлення з нержавіючої сталі). Вони являють собою досить універсальний і неймовірно стильні годинники.
Спорт UF6 Техномарін Yachting людини дивитися похвалитися виключно надійні і складні ISA 8270 швейцарських руху, гладкі чорні паси гумові та одну модель також має морську синьо надихнув рамкою алюмінію. Цей діапазон є одним з елітних колекцій верхнього шкалою і є водонепроникним до 200 метрів. Шикарні Техномарін UF6 Моделі з двома Час також технічно складні приклади, як функція двох складних руку на південь від набору.
Колекція Круїз Diamond є лінія годинника зроблений для тих, які хочуть тільки самих гламурних аксесуарів додані в своєму гардеробі. Цукор солодкий забарвлення цукерки роблять ці години хітом з жінками. Прозорий гель ременями і блискучими прикрасами алмазами дати ці години сліпучо апеляцію, весь час залишаючись вірними репутацію довговічності і міцності від Technomarine.
Техномарін стежить за використанням цікавих і дивовижних комбінацій матеріалів, включаючи нержавіючу сталь, титан, алюміній, синій алюміній і чорне PVD, що дозволяє найбільш нещодавно запустили годинник, щоб передати сучасний і свіжий погляд зі злегка більш спортивний апеляції.